Προς το περιεχόμενο

www.xristodoulos.com


SteSak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ δε ντρέπονται τα παπαδοκοράκια που έχουν κάτσει πάνω από τον χριστόδουλο και περιμένουν να τα τινάξει (σιγουρα θα βάζουν και στοιχήματα), μερικοί καμμένοι που φτιάχνουν site και λένε την μαλακία τους θα ντραπούν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όμως αν δείτε το βιντεάκι που μιλάει το παλληκάρι θα δείτε ότι μιλάει για την Αμαλία και για ποιόν λόγο υπάρχει διαχωρισμός Μεταξύ του Αρχιεπισκόπου και της Αμαλίας που τράβηξε τόσα πολλά. Δείτε το και θα καταλάβετε ότι σκοπό έχει απλά να αφυπνιστούμε από πολίτες δεύτερησς κατηγορίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παρακαλώ πολύ.Ωραίο τρόπο βρήκαν να αφυπνιστούμε.Η Αμαλία πέρασε το δικό της Γολγοθά,πέρασε τα πάνδεινα (όπως έχω διαβάσει) και καλό είναι που βγήκε η ιστορία της στη φόρα μήπως ξυπνήσουν κάποιοι και δουν πόσο σάπιοι είμαστε.Από κει και πέρα,αυτή η σύγκριση είναι ΑΤΟΠΗ.

 

Ο Χριστόδουλος είναι ένας άνθρωπος στο τελευταίο στάδιο του καρκίνου που νιώθει αφόρητους πόνους και δε χωράει ΚΑΜΙΑ ειρωνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θέμα ειρωνίας. Το θέμα είναι γιατί στην μία περίπτωση ( του Μακαριώτατου) κινήθηκε γη και ουρανός με έξοδα πάντα της πολιτείας να πάει Αμερική εξετάσεις κτλ ενώ στην άλλη ( Αμαλία) κανείς δεν ενδιαφέρθηκε και κανείς δεν βοήθησε οικονομικά. Αν είχαν γίνει τα ίδια και για την Αμαλία ή για όποιον έχει το ίδιο πρόβλημα τότε δεν έχω δικαίωμα να μιλάω. Όμως αν είναι να γίνουμε όλοι Αρχηγοί Κρατών , Θεσμών οί Απλά Δημόσια Πρόσωπα για να έχουμε σωστή υγειονομική περίθαλψη τότε κάτι δεν πάει καλα. Διαφωνείς μαζί μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι και να εχει γινει καλως εγινε και φυσικα επρεπ να γιανεται για καθε ανθρωπο. Αυτο ομως δεν εχει σχεση με το site ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...