Προς το περιεχόμενο

8800gt 700/1750/2000


outlaw star

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μάγκες καλησπέρα έχω φτάσει σε αυτά τα ρολόγια την stock evga 8800gt και μέχρι τώρα τουλάχιστον μετά απο κάμποσες ώρες gaming στο gears of war δεν έχω κανένα πρόβλημα.Να τα κρατήσω αυτά τα ρολόγια ή πιστεύετε ότι είναι πολύ ψηλά?ακόμη θα ήθελα να πω σχετικά με τη στοκ ψύξη της 8800gt επειδή πολλά έχουν ειπωθεί ότι στο 50% του φαν και με αυτά τα ρολόγια όταν παίζω δεν έχει ξεπεράσει τους 68 βαθμούς άρα δε μπορεί να είναι τόσο κακό όσο λένε κάποιοι χωρίς βέβαια να το συγκρίνω με κάποιο άλλο cooler πχ zalman 9000.Όσο για το θόρυβο σίγουρα υπάρχει αλλά όταν αρχίζει και πέφτει το πιστολίδι πιστέψτε με δεν ακούγεται τίποτα:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δε την πάω παραπάνω και ούτε μέχρι εδώ θα τη πήγαινα εάν δεν είχα διαβάσει ότι η evga 8800gt ssc είναι η ίδια κάρτα με διαφορετικό bios...και όλα αυτά με το riva tuner και μόνο.μια τελευταία ερώτηση απο περιέργεια και μόνο...εάν υπάρχει άλλος με διαφορετική 8800gt(σίγουρα πολλοί lol) μέχρι τι χρονισμούς τις έχουν φτάσει??απλά για να δούμε εάν είναι τελικά όλες ίδιες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δε την πάω παραπάνω και ούτε μέχρι εδώ θα τη πήγαινα εάν δεν είχα διαβάσει ότι η evga 8800gt ssc είναι η ίδια κάρτα με διαφορετικό bios...και όλα αυτά με το riva tuner και μόνο.μια τελευταία ερώτηση απο περιέργεια και μόνο...εάν υπάρχει άλλος με διαφορετική 8800gt(σίγουρα πολλοί lol) μέχρι τι χρονισμούς τις έχουν φτάσει??απλά για να δούμε εάν είναι τελικά όλες ίδιες!

 

ολες ιδιες ειναι εκτος μερικες που εχουν τα ρολογια πανω (απο μαμα)

εκει που την εχεις την εχω και εγω συνεχεια αλλα με νερο.την εχω παει εως 750/1820/2040 ετσι για να τρεξω 3Dmark αλλα την κατεβασα μετα(το εβγαλε κανονικα το 3Dmark)

 

edit: εγω εχω την ZOTAC 660/1600/1800

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά , επειδή πρόκειται αύριο να μου έρθει αυτή η κάρτα (μαζί και με ολόκληρο καινούργιο PC) θα ήθελα να μάθω πρώτ'απ'όλα αν μιλάτε για τις καινούργιες κάρτες με το G92 Chipset , γιατί εγώ τέτοια πήρα (την ECS).

Θα ήθελα να μου προτείνετε τα ρολόγια ώστε να ανεβάσω σταδιακά τους χρονισμους , μη την κάψω κιόλας.

Μέχρι που μου προτείνετε να την φτάσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...