Προς το περιεχόμενο

Γνωμες γι`αυτο το συστημα


dimpa16

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Commentator και o/c να μην θέλει, ο cpu λέει TRAY....:D

 

Μην πας σε τετραπύρινο, ο 6850 είναι η καλύτερη cpu αυτή τη στιγμή για games (φαντάζομαι γι' αυτό το θες).

 

Επίσης γιατί ati? Σε αυτά τα λεφτά υπάρχει η 8800gt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι μονο για games. Θελω ενα p/c δυνατο για γενικη χρηση.

ΑTI διαλεξα γιατι εχω ηδη και ειμαι ευχαριστημενος.Δεν κινηγαω το απολυτο.Αρκει να ειναι σταθερο.Και `γω δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα για τετραπυρινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Μην πας σε τετραπύρινο, ο 6850 είναι η καλύτερη cpu αυτή τη στιγμή για games (φαντάζομαι γι' αυτό το θες).

 

σιγά μην δώσουμε χρήματα για αυτό...με τον νέο Ε8400 (Penryn) γλυτώνουμε αρκετά χρήματα...απλά ελάχιστες μέρες ακόμα υπομονή (μέχρι στιγμής μόνο το Multirama έχει στο site του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγά μην δώσουμε χρήματα για αυτό...με τον νέο Ε8400 (Penryn) γλυτώνουμε αρκετά χρήματα...απλά ελάχιστες μέρες ακόμα υπομονή (μέχρι στιγμής μόνο το Multirama έχει στο site του)

 

 

Αφενός εγώ μιλούσα για τον 6850 σε σχέση με τους Quad και αφετέρου κάτσε να δούμε τους penryn στην αγορά πρώτα. Καλά το multirama πως τον έφερε? Τέλη Γενάρη δεν ήταν να βγουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ξέρω γω...στο site του τους είδα πάντως...179 euro o E8400 (3ghz) και ο αντίστοιχος παλιός Ε6850(3ghz) και χειρότερος έχει 250 euro :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω ΑΤΙ 3870 λόγω καλύτερου συστήματος ψύξης. Ο ζεστός αέρας βγαίνει έξω από το κουτί και δεν ζεσταίνονται τα υπόλοιπα. Είναι πιο αθόρυβη από την 8800gt, είναι πιο φθηνή και πιο σταθερή. Έχει καλύτερη ποιότητα εικόνας.Είναι ελάχιστα πιο αργή από την 8800GT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Είναι πιο αθόρυβη από την 8800gt, είναι πιο φθηνή και πιο σταθερή. Έχει καλύτερη ποιότητα εικόνας.Είναι ελάχιστα πιο αργή από την 8800GT

 

πιο αθόρυβη...ΔΕΝ (ίδια)

πιο φτηνή...ναι

καλύτερη ποιότητα εικόνας...ΔΕΝ (ίδια)

πιο αργή...ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...