Προς το περιεχόμενο

MSN/WINDOWS live messenger


manarg33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Προσπαθώ να βρω ένα πρόγραμμα που να κρατάει back-up σε όλες τις συζητήσεις μέσω MSN ή άλλων παρόμοιων εφαρμογών χωρίς να ενεργοποιήσω την (προφανή) αποθήκευση από τις επιλογές του προγράμματος. Έχω μια 12χρονη κόρη και θέλω να έχω κάποιον έλεγχο. Κατέβασα το MSN sniffer αλλά το ESET μου το βρίσκει σαν ιό και δεν με αφήνει να το εγκαταστήσω. Μπορεί κάποιος/α να με βοηθήσει?

Ευχαριστώ - Μανώλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Windows Live Messenger έχει επιλογή στις ρυθμίσεις του να αποθηκεύονται οι συνομιλίες αυτόματα και η κοπέλα δεν θα παίρνει χαμπάρι... Αλλά είναι λίγο τραβηγμένο φίλε Μανώλη (συγγνώμη κιόλας για την τοποθέτηση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Windows Live Messenger έχει επιλογή στις ρυθμίσεις του να αποθηκεύονται οι συνομιλίες αυτόματα και η κοπέλα δεν θα παίρνει χαμπάρι... Αλλά είναι λίγο τραβηγμένο φίλε Μανώλη (συγγνώμη κιόλας για την τοποθέτηση)

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Το είχα ήδη κάνει αλλά το βρήκε και το απενεργοποίησε. Φίλε μου, μην νομίζεις ότι εγώ αισθάνομαι καλύτερα, έχει αρχίσει τον τελευταίο καιρό να σηκώνεται από τις 2-3 και να μιλάει στο MSN μέχρι το πρωί. 12 ετών είναι και φοβάμαι....μακάρι να είναι αυτή η μόνη μου αμαρτία....

Μανώλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

keylogger για να ελέγχεις τα πάντα!!!:)

Δεν κρίνω τον σκοπό...απλά λέω την γνώμη μου ως προς το ερώτημα ;)

 

Ευχαριστώ πολύ. Θα το δοκιμάσω.

Μανώλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μανωλη επειδη σε καταλαβαινω, εχω και εγω κορες αλλα και το eset ,εχει ρυθμιση μεσα, να βαλεις ολο το φακελο που εκανες εγκατασταση το msn sniffer και να μην το αναγνωριζει σαν ιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως σίγουρα θα διαβάσεις πράγματα που δεν θα σου αρέσουν.. τα οποία γράφουν χωρίς να ξέρουν πως κάποιος θα τα κρίνει.. και αν δείς κάτι στο οποίο θα θελήσεις να επεμβείς ? τι θα τους πείς, -ξέρεις παρακολούθησα τις προσωπικές σας συζητήσεις..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματι φιλε freakystyley....το θεμα εχει τεραστιες διαστασεις....ειναι δυσκολο να παρεις θεση,κοιτας μεσα απο αλλο ματι{αντρικο}οταν προκειτα για κοριτσια...απο την αλλη και εσυ ως μικρος δεν θα ηθελες κατι τετοιο ,απο την αλλη πατερας, Λογια ερωτικα που θα γραψει το παιδι,και αθωα ισως,το δικο μας μυαλο τα επεξεργαστει διαφορετικα,και ολα αυτα σταματημο δεν εχουν,ο θεος βοηθος για ολα τα παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις παραμέτρους λειτουργίας του ESET, δε δίνεται η δυνατότητα να εξαιρέσεις (exclude) από το σκανάρισμα κάποιο/α εκτελέσιμα αρχεία, όπως αυτό που «χτυπάει» στη μηχανή του προγράμματος ;

 

 

Για το ηθικόν του θέματος που έθιξαν οι προηγούμενοι φίλοι, ένιωσα προς στιγμήν τον πειρασμό να πετάξω κι εγώ τη θεωρητικολογία μου. Νομίζω όμως ότι λίγα έως καθόλου ουσιαστικά πράγματα θα μπορούσα να πω σε έναν οικογενειάρχη (και μάλιστα της ηλικίας που φαίνεται στο προφίλ σου, αν είναι ορθή). So, I'll pass...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...