Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με fps


phadomas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια το θεμα δεν ειναι θεμα everest,αλλα θεμα mobo κ τι sensors εχει..Απλως η δικια μ προφανως δεν εχει:D.Εγω δοκιμασα το everest στο αλλο pc στην αθηνα κ τα εδειχνε ολα...Οσον αφορα το αλλο θεμα,δοκιμασα το cs σε ενα P4 3.2ghz prescott(775 socket) με 6600LE !!!! κ επεζε απιαστα στα 100fps χωρις να πεφτει δευτερολεπτο...Στον δικο μ κατεβασα τους καινουριους drivers Κ εβαλα στο μενου της ati,ως επιλογες να εχει ως High το perfomance Κ οχι το quality κ διορθωθηκε το θεμα αλλα οχι στο σημειο π θελω.δλδ δεν εχω σταθερα 100fps.αλλες φορες ναι κ αλλες οχι:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Des kamia alli ru8misi sta grafika tou counter strike.To 1.6 den exei tipota to idiaitero,egw me polu xeirotero pc epaiza to source se clan ki olas eppagelmatika.mexri 60fps pianei to mati mas an sou paizei me panw apo 25 diafora den tha katalaveis mia xara einai gia tetoia texnologias pc.Sorry gia Greeklish alla den exei ellinikoys xaraktires to pc pou stelnw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μ ακου επειδη παιζω καιρο cs,οταν πιανεις 100fps εχει διαφορα με το 50-60.οσον αφορα το source,ενταξει αυτο ειναι βαρυ οποτε λογικο ειναι να πιανεται το πολυ 60fps:P.Τεσπα εγω επειδη ξερω οτι το counter 1.6 δεν εχει καμια τρελη απαιτηση... δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει...μαλλον ο cpu ειναι γαμημενος ή δεν εχω βαλει καλα την ψυκτρα...δεν ξερω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...