Προς το περιεχόμενο

Αυχενικό Σύνδρομο


gatoulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για αποφυγή παρεξήγησης, το Post μου αναφερόταν στον gatoulis και γενικότερα στον τίτλο του θέματος: "Αυχενικό σύνδρομο".

 

Το κολύμπι σε χαλαρούς ρυθμούς βοηθάει σε όλες σχεδόν τις ορθοπεδικές παθήσεις.

Επεξ/σία από StavrosD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επανέρχομαι. Το μαξιλάρι που έλεγα είναι το OBUS FORME supporting roll, και το φέρνει ο Μπακάκος. Απλά αυτό το έχω τσεκάρει και είναι καλό, δηλαδή σωστό σχήμα, μέγεθος, σκληρότητα. οπτικά είναι ίδιο με αυτό της anatomic help, το οποίο όμως δεν έχω δει από κοντά. Αν θες τέσταρε με την πετσέτα κατά πόσο σε βοηθάει η υποστήριξη αυτής της λογικής, και αν δεις ότι σε βοηθάει, πάρε το ρολό.

 

 

Σε ευχαριστω παρα πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη καλημέρα :-)

Αυτές οι παθήσεις συμβαίνουν σε ανθρώπους δραστήριους και αεικίνητους.

Μόνο η γυμναστική θα σε βοηθήσει και ΜΟΝΟ από πολύ καλό και έμπειρο φ.θ. (στείλε π.μ να σ πω αν θέλεις).

Επίσης την Κυριακή αν είσαι κι εσύ μέσα, θα σου περάσουν ΟΛΑ πιστεύω (πρώτα ο Θεός) γύρω στο 90' :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη καλημέρα :-)

Αυτές οι παθήσεις συμβαίνουν σε ανθρώπους δραστήριους και αεικίνητους.

Μόνο η γυμναστική θα σε βοηθήσει και ΜΟΝΟ από πολύ καλό και έμπειρο φ.θ. (στείλε π.μ να σ πω αν θέλεις).

Επίσης την Κυριακή αν είσαι κι εσύ μέσα, θα σου περάσουν ΟΛΑ πιστεύω (πρώτα ο Θεός) γύρω στο 90' :-D

 

Ευχαριστω πολυ φιλε μου !!!!

 

Στο 91 ...και να καιει !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είμαι εντελώς ... καμένος!

 

Αυτό τον καιρό τελειώνω ένα eshop για έναν πελάτη. Ο πελάτης εμπορεύεται ιατρικά, ορθοπεδικά, κτλ. Είναι στην Πάτρα, αλλά στέλνει σε όλη την Ελλάδα αλλά και εκτός Ελλάδας.

 

Να παραθέσω το link/στοιχεία επικοινωνίας ή θα χτυπήσει άσχημα;

 

Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να με ρωτήσει με pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 11 μήνες μετά...

Εχω δει βελτιωση μονο με φυσιοθεραπεια και μασαζ

Επειδη δεν μπορω να κανω συνεχεια ομως κατι τετοιο θα βοηθαγε στους πονους αυχενα ?

http://www.buldoza.gr/Product.aspx?Catalog=44&Category=9000000196&Product=1574191

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • 2 χρόνια αργότερα...

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να αναφέρουμε συγκεκριμένες αλυσίδες καταστημάτων αλλά πριν λίγες μέρες κυκλοφορούσε σε προσφορά μια θερμοφόρα που έπιανε απ8 τον αυχένα και όλη την πλάτη σε πολύ καλή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα προβλημα, δεν μπορουσα να στριψω πληρως το κεφαλι μου, απο τοτε που αρχισα κολυμβητηριο εξαφανιστηκε ...

Σωστα.Εχω την γυναικα μου με 2 κοιλες στον αυχενα.Μονο κολυμβηση και φυσιοθεραπειες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...