Προς το περιεχόμενο

Προταση για motherboard


gyiama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ηθελα την γνωμη σας για ποια μητρηκη να παρω δεν θελω την ποιο τρελη που υπαρχει απλα ενα κοντα στα 100-130ε που να αξιζει τα λεφτα του.σκεφτομαι για το ASUS P5KC αλλα λεω μηπωσ ειναι παλιο,η μηπωσ με μικρη διαφορα υπαρχει κατι καλυτερο.θα ηθελα οποιοσ ξερει ασ βοηθησει λιγο.(σκεφτομαι να την συνδυασω με καρτα γραφικων HD3870 )!!!!:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η P5KC είναι υβριδική DDR2+DDR3. Γενικά τέτοια προϊόντα τα αντιπαθούσα πάντα, καθότι είχαν πάντα πρόβληματα, χωρίς παρόλα αυτά να λέω ότι το συγκεκριμένο δεν είναι καλό.

Θα σου πρότεινα P5K ή Giga GA-P35-DS4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αληθεια το pc μια εβδομαδα το εχω αρα δεν εχω δοκιμασει τοσο πολυ.Το pro 2008 το πεζω φουλ γραφικα αλλα το crysis ολα στο high ριχvει κατι frames μερικες φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η P5KC είναι υβριδική DDR2+DDR3. Γενικά τέτοια προϊόντα τα αντιπαθούσα πάντα, καθότι είχαν πάντα πρόβληματα, χωρίς παρόλα αυτά να λέω ότι το συγκεκριμένο δεν είναι καλό.

Θα σου πρότεινα P5K ή Giga GA-P35-DS4

 

εγω να πω την αληθεια τισ θεωρουσα καλυτερεσ αυτεσ που υποστιριζουν και τισ 2 μνημεσ.δηλαδη λετε να εχω θεμα αν χρησημποιησω μια τετοια καρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως σίγουρα δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις δύο διαφορετικού τύπου μνήμες πάνω.

 

με λίγα λόγια δεν μπορείς να εκμεταλευετείς και τα 4 slot συγχρόνως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ενταξει δεν βαζεισ 2 ddr2 και 2 ddr3 αλλα απ οσο διαβασα στα τεχνικα χαρακτηρηστικα μπορεισ να βαλεισ μεχρι 8gbddr2 η 4 ddr3.απλα λεω για καποιο τετοιο Μ/Β μηπωσ και στο μελλον φανει χρησημο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θέλω να μ προτείνεται μια κάρτα φθηνή και που να υποστηρίζει και core duo επεξεργαστες αλλά και τους απλούς της intel pentium 4 πχ

επίσης θα ήθελα να δέχεται και ddr2 αλλα και παραπάνω... περιμένω προτάσεις.... ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...