Προς το περιεχόμενο

που ειναι ο φακελος SYSTEM32 tvn windows????


ALXIOA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οιπον παιδια λογικα ο φακελος system32 tvn windows εν θα επρεπε να ειναι στον φακελο των windwos???ε... δεν ειναι...εκανα αναζητηση μηπως και δεν τον βλεπω....δεν βρηκε τιποτα...μπηκα και στισ επιλογεσ των φακελων μηπωσ ειναι τιποτα κρυφοσ αλλα και παλι τιποτα????υπαρχει περιπτωση να εχω τετοιο φακελο???εχω τα windows xp pro...τι στο καλο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου θα το κανω σε καμια ωριτσα περιπου..εφυγα απο το σπιτι οπου ειχε το προβλημα ο σταθερος υπολογιστησ...το εκανα στο λαπτοπ οπου μου εμφανισε κανονικα τον φακελο 32...εξαλου δεν ειχα το προβλημα σε αυτον...οταν το δοκιμασω στον σταθερο οπου εχει και το προβλημα αν δεν μου τον ανοιξει τι αλλο μπορω να δοκιμασω...για να βρω επιτελους τον φακελο system32???thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου εκανα την διαδικασια που μου ειπεσ και ο φακελοσ συστεμ32 βρεθηκε και ανοιξε....αλλα εγω εξακολουθω να μην τον βλεπω απο τον φακελο των γοιντοους ουτε να το εντοπιζει η αναζητηση φακελων???γιατι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου εκανα την διαδικασια που μου ειπεσ και ο φακελοσ συστεμ32 βρεθηκε και ανοιξε....αλλα εγω εξακολουθω να μην τον βλεπω απο τον φακελο των γοιντοους ουτε να το εντοπιζει η αναζητηση φακελων???γιατι??

 

Πήγαινε εργαλεία>επιλογές φακέλων και ξετσέκαρε την επιλογή "απόκρυψη προστατευμένων αρχείων του λειτουργικού συστήματος" μετά δοκίμασε ξανά και στην τελική αφού μπορείς να μπεις μέσα στων φάκελο και δεν έχεις κανένα άλλο πρόβλημα άσε το ήσυχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...