Προς το περιεχόμενο

PSP H XBOX


giannis200

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ FORUM.ΕΧΩ 1 ΧΒΟΧ,ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΑΝΤΑΛΑΓΗ ΜΕ 1 PSP EΠΕΙΔΗ ΒΑΡΕΘΗΚΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΟΘΟΝΗ.ΤΟΥ ΔΙΝΩ 6 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ 4 ΓΙΑ PSP.ME ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΝΤΑΛΑΓΗ Η ΘΑ ΞΕΝΕΡΩΣΩ.ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΟΘΟΝΗ,ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΔΕΟΥΝ ΤΟ PSP ΜΕ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ(ΠΟΛΥ)ΤΑ ΓΡΑΦΙΚΑ,ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ XBOX.I PROTEINETE?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PSP με κλειστα ματια...Εχει πολυ ψωμι ακομη το psp. Το xbox καθολου...Θα πειραξεις και το λογισμικο και θα φορτωνεις πραγματα στην ms.Εχω psp και πραγματικα αξιζει...Οπως αξιζει ακομη και το ps2:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεφερες τις 2 μεγαλες μου αγαπες απο κονσολες!

Καταπληκτικο το psp και πραγματικα απειρες δυνατοτητες....ομως και το xbox ποτε δεν θα το αποχωριζομουν!

Κανει παπαδες ακομα....και το λατρευω....στην θεση σου δεν θα το εδινα....μασε λιγα χρηματα και αγοραασε με κανα 120ευρω κανα μεταχειρισμενο psp!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο το γεγονος που προειπαν αλλοι, οτι το xbox ειναι μια νεκρη πλατφορμα ενω το PSP μια ολοζωντανη , πρεπει να σκεφτεις τι ακριβως θελεις εσυ, γιατι οι δυο κονσολες ειναι για διαφορετικη χρηση, δεν λεω χρησιμη η νεα δυνατοτητα του psp να συνδεεται και σε TV αλλα ΔΕΝ φτιαχτηκε γιαυτο, φτιαχτηκε για να παιζεις παιχνιδια παντου εκτος απο την πολυθρονα του σαλονιου σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά δεν έχω καταλάβει τι <<πειράγματα>>μπορείς να κάνεις στο psp και που αποσκοπούν αυτά.κάποιος να με διαφωτίσει με απλά λόγια

 

Αν θες να μάθεις περισσότερα επισκέψου το site μου:

http://www.pspgr.uni.cc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...