Προς το περιεχόμενο

Μαύρα μεσάνυχτα


parmas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά πέρα απο το πρώτο επισόδειο που βρήκα αμέσως δέν μπορώ να βρ'ω πουθενά τα άλλα. Ας με ενημερώσει κάποιος με pm.

Αααα μήπως βρήκε κανείς το τραγούδι σε Mp3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

giorgos4ever

...

Εγώ η πιό γαμάτη ατάκα που άκουσα ήταν

από τον μπράβο με την κομμένη γλώσσα όταν μιλάει για πρώτη φορά και λέει (για την γλώσσα του):

'Θ'αφήθει κουθούγρι, αλλά θτα αθχιδια μου'!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

....

 

Χαχαχαχχαχαχα....Όντως φοβερή ατάκα, γέλασα πολύ.

 

Πολύ ωραία η σειρά...Τα κατέβασα και τα είδα όλα.Πολύ καλό χιούμορ, ωραίο soundtrack (Κοκκινόπουλος μάλλον σε ό,τι κάνει έχει ωραίο soundtrack) δυνατοί χαρακτήρες...

 

Το 6ο το είδατε?

 

(Αλήθεια το κομμάτι το βρήκατε?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Είναι ήδη καταπληκτικό και τελειοποιήται!! Και τώρα έτσι όπως εξελίσσεται το σενάριο θα γίνει ακόμα καλύτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Την έχω δει όλη τη σειρά και τις 2 σεζόν (δεν είχα χάσει επεισόδιο και θα την ξαναέβλεπα πολλές φορές ακόμα)...

Θεωρώ ότι είναι από τις καλύτερες που έχουν παιχτεί ποτέ...

Ακούγονται καταπληκτικές ατάκες που με έκαναν να σκάω από τα γέλια...Το σενάριο είναι πολύ έξυπνο και το cast εξαιρετικό (όλοι είναι σωστά τοποθετιμένοι στους ρόλους τους)!!!

Βέβαια, ο Στέλιος Μάινας ξεχωρίζει με το καταπληκτικό ταλέντο του και καταφέρνει να μείνει στη σκέψη μου ως ένας από τους καλύτερους χαρακτήρες και πιο αγαπημένους μου σε ελληνικές σειρές...

Μπράβο σε όλους τους συντελεστές και ελπίζω να δούμε και άλλες τέτοιες δουλειές!!!

 

Όποιος δεν την έχει παρακολουθήσει καλό θα ήταν να κάνει μια προσπάθεια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 11 χρόνια αργότερα...

Εκατσα προσφατα και ξαναδα ολα τα επεισοδια γιατι δεν θυμομουν και καλα την ιστορια.

Δεν ειχα παρατηρησει τοτε ποσο υπερβολικα εκνευριστικη ηταν η Λενα :P 

Υ.Γ. Θα βγει νεα σεζόν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Μια από τις καλύτερες και ενδιαφέρουσες σειρές των τελευταίων ετών, πλέον έχει περάσει 15ετία από τότε που βγήκε, παρόλα αυτά, δεν είναι διόλου κακή σειρά. Πέραν του χιούμορ που αναφέρθηκε, έχει κάποιες ιδιαίτερα τολμηρές σκηνές και πραγματικά βγάζω το καπέλο στους συντελεστές (θυμηθείτε καψόνι Σιλβής στον άντρα της, όταν μάθει πως τελικά ήταν στημένος ο θάνατος του, παράνομη σχέση Γλάρου κτλ). 

Μεγάλη στεναχώρια όταν σε επεισόδιο δολοφονείται και ο συμπαθής μάγειρας που ψιλοκοβει ντοματούλα, κρεμμυδάκι και τρέχουν τα σάλια του. Φαν του Κοκκινόπουλου και πραγματικά τη συγκεκριμένη, τη θεωρώ από τις καλύτερες δουλειές του, είχε την ανάλογη σκοτεινιά, είχε όμως και την πλάκα της, είχε ωραία πλοκή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, tsimisdel είπε

Μια από τις καλύτερες και ενδιαφέρουσες σειρές των τελευταίων ετών, πλέον έχει περάσει 15ετία από τότε που βγήκε, παρόλα αυτά, δεν είναι διόλου κακή σειρά. Πέραν του χιούμορ που αναφέρθηκε, έχει κάποιες ιδιαίτερα τολμηρές σκηνές και πραγματικά βγάζω το καπέλο στους συντελεστές (θυμηθείτε καψόνι Σιλβής στον άντρα της, όταν μάθει πως τελικά ήταν στημένος ο θάνατος του, παράνομη σχέση Γλάρου κτλ). 

Μεγάλη στεναχώρια όταν σε επεισόδιο δολοφονείται και ο συμπαθής μάγειρας που ψιλοκοβει ντοματούλα, κρεμμυδάκι και τρέχουν τα σάλια του. Φαν του Κοκκινόπουλου και πραγματικά τη συγκεκριμένη, τη θεωρώ από τις καλύτερες δουλειές του, είχε την ανάλογη σκοτεινιά, είχε όμως και την πλάκα της, είχε ωραία πλοκή. 

Δεν πέθανε ο Μαμαλάκης στη σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, yanis13 είπε

Δεν πέθανε ο Μαμαλάκης στη σειρά.

Να το θυμάμαι τόσο λάθος; Θυμάμαι πάντως ότι they did him dirty, ένιωθες συμπόνοια για το χαρακτήρα, επειδή γενικά είναι συμπαθής ως φυσιογνωμία, σε έπιανε μια λύπη για το πώς τον έκαναν. Νομίζω τον είχαν κάνει μαμάκια και αν θυμάμαι καλά, σκοτώνουν τη μάνα του, ήταν σκληρό και προσωπικά ένιωσα άσχημα που έπαθε κάτι τέτοιο ο συμπαθής σεφ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...