Προς το περιεχόμενο

Αφεντικό απολύεται απ' τους υπαλλήλους του!!


macDonald

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Το 89 για όσους είσαστε μικροί το ίδιο είχε συμβεί και με τον Κοσκωτά .Είχε βγάλει μια εφημερίδα την "24" ώρες και όλοι οι εκδότες τον φάγανε.Το ίδιο και με το πρώτο Θέμα που τους πήρε φύλλα και τρέχουν και δε φτάνουν.

 

Τρανή απόδειξη η παγωμάρα των δημοσιογ΄ραφων του Αντ1 (Λιαρέλλης,Πυργιώτη κ Σία) που όταν τους έλεγες για δάνεια 100εκ ευρώ για Λαμπράκη και 50 εκ ευρώ Ψυχάρη κάναν τουμπεκί.Η δε Πυργιώτη έκανε την ανήξερη και έλεγε "γιατί ρε Θέμο να το κάνουν αυτό?Με ποιο σκοπό?"

 

Μην το πάτε στο πολιτικό δε λέει να κλειδωθεί το τόπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 89 για όσους είσαστε μικροί το ίδιο είχε συμβεί και με τον Κοσκωτά .Είχε βγάλει μια εφημερίδα την "24" ώρες και όλοι οι εκδότες τον φάγανε.Το ίδιο και με το πρώτο Θέμα που τους πήρε φύλλα και τρέχουν και δε φτάνουν.

 

Τρανή απόδειξη η παγωμάρα των δημοσιογ΄ραφων του Αντ1 (Λιαρέλλης,Πυργιώτη κ Σία) που όταν τους έλεγες για δάνεια 100εκ ευρώ για Λαμπράκη και 50 εκ ευρώ Ψυχάρη κάναν τουμπεκί.Η δε Πυργιώτη έκανε την ανήξερη και έλεγε "γιατί ρε Θέμο να το κάνουν αυτό?Με ποιο σκοπό?"

 

Μην το πάτε στο πολιτικό δε λέει να κλειδωθεί το τόπικ

επειδη εγω δεν ειμουνα και πολυ μικρος θεωρω οτι δεν εχει καμια σχεση η τωρινη ιστορια με το ΜΕΓΑ σκανδαλο κοσκωτα.εκει μιλαμε για πολυ χοντρες συναλλαγες κρατους-επιχειρηματια με χρηματα κρατικης τραπεζας σε βαλιτσες με τρελα δις(παμπερς) και κατηγοριες για ποινικα αδικηματα που εφτασαν μεχρι και στον τοτε πρωθυπουργο.δεν μιλαμε για διφραγκα ουτε για πι..ες.διαφωνω και στο οτι εχουν πεσει να φανε το θεμο ετσι οπως το θετεις.αν αποδειχτει οτι οι καταθεσεις αυτες εχουν σχεση με τιν κασετα μεσω και τον τηλ συνομιλιων τοτε εχει προβλημα σοβαρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωτογραφια του Παμλο πραγματικα τα λεει ολα. Διαβασα σημερα στο http://greekmme.blogspot.com οτι επίκειται έλεγχος στα 2,5 δις του ΥΠ.ΠΟ επι Ζαχόπουλου. Παλι θα μας τραβηξουν τα αυτια ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..ρε γαμώτο 100 μυρια ευρώ τον χρόνο διαχειρίζεται το υπουργείο πολιτισμού για επιδοτήσεις απο δω και απο κει ( παραπάνω; ),δεν το αντέχει ο νους μου το νούμερο αυτό ρε σεις, και μάλιστα όλα εν λευκώ, απλά δεν το αντέχει. Βέβαια θα μου πεις και τι σχέση έχει αυτο ρε φίλε με την ...ταμπακέρα; τσόντες , και στην μπανιέρα δυο δυό με θεμο/μακη τρώγοντας σταφύλια, ο δε δημοσιογραφικός περιγυρος συντετριμένος και με δάκρυα στα μάτια για την ρήξη αυτής της τρομερής σχέσης.Τελικά εδώ στην ελλάδα δεν ξέρουμε να είμαστε λαμόγια -τουλάχιστον ουτε αυτο , ουτε να κλέψουμε δεν μπορούμε , πω ρε είμαστε τραγικοί ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..ρε γαμώτο 100 μυρια ευρώ τον χρόνο διαχειρίζεται το υπουργείο πολιτισμού για επιδοτήσεις απο δω και απο κει ( παραπάνω; ),δεν το αντέχει ο νους μου το νούμερο αυτό ρε σεις, και μάλιστα όλα εν λευκώ, απλά δεν το αντέχει. Βέβαια θα μου πεις και τι σχέση έχει αυτο ρε φίλε με την ...ταμπακέρα; τσόντες , και στην μπανιέρα δυο δυό με θεμο/μακη τρώγοντας σταφύλια, ο δε δημοσιογραφικός περιγυρος συντετριμένος και με δάκρυα στα μάτια για την ρήξη αυτής της τρομερής σχέσης.Τελικά εδώ στην ελλάδα δεν ξέρουμε να είμαστε λαμόγια -τουλάχιστον ουτε αυτο , ουτε να κλέψουμε δεν μπορούμε , πω ρε είμαστε τραγικοί ...

.

__________________

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...