Προς το περιεχόμενο

SE και java


Sadman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον εχω το SE v630i(το ιδιο πραγμα με το κ610ι αλλα με αλλη εμφανιση) και πριν λιγο καιρο μου εκανε το εξης κουφο:Απο μια μερα και μετα επαψε να υποστιριζει java εφρμογες.Οταν παταω να τις ανοιξει λεει η ενεργια απετυχε,και δεν μου επιτρεπει να μπω στους φακελους Games,Εφαρμογες διχνοντας το ιδιο μυνημα.

Σκεφτηκα να κανω update το firmware του αλλα εχω ιδη το τελευταιο.

Για ριξτε καμια βοηθεια γιατι δεν θελω να μεινω χωρις τηλεφωνο για 1 χρονο παλι(γιατι τοσο θα κανει να το φτιαξει η SE σας το παω και στοιχημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανες μια επαναφορά εργοστασιακών (διαγραφή όλων)? Ξαναδοκίμασε την αναβάθμιση και πες αποτελέσματα. Αν δεν επανέλθει και μ' αυτό πολύ πιθανόν να θέλει επαναπρογραμματισμό. Δηλαδή σκέψου κάτι σαν format και επανεγκατάσταση από την αρχή του λογισμικού....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το δοκιμασω και θα σου πω φιλε μου.

 

Οχι δεν επαισε τα δοκιμασα αυτα που μου ειπες.

Γινεται να το εππαναπρογραμματισω εγω με καποιο τροπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου αν έκανες software update (θα διαλέξεις να προχωρήσει η αναβάθμιση κι ας λέει οτι έχεις το πιό updated λογισμικό) και δεν διορθώθηκε τότε μάλλον πρέπει να το πας στην SE να δουν τι μεσολάβησε και "χαθηκε" το java engine...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι επικίνδυνο να κάνεις επαναπρογραμματισμό εσύ φίλε μου γιατί θα έχει επιπτώσεις αν κάνεις κάποιο λάθος. Απλά πήγαινε το σε ένα Service να στο κάνουν και να ηρεμήσεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...