Προς το περιεχόμενο

Καλυτερο τραγουδι για το 2007


marantonis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω οτι δεν υπαρχει παρομιο thread. Ποιο πιστευετε οτι ειναι το καλυτερο τραγουδι για το 2007? Απαντηστε για:

α) το καλυτερο Ελληνικο.

β) το καλυτερο ξένο.

 

Ας κανω την αρχη...

α) Αρτεμης-Ευθημης: Ριμες απ'ατσαλι ρυθμοι μεγαλοι.

β) Cant tell me nothing: Kanye West

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμμ, αν και αποφευγω να παιρνω τετοιες βαρυσημαντες αποφασεις, δυο απο τα κορυφαια θα λεγα οτι ειναι τα

 

creal - επικινδυνα σε θελω

stone sour - through glass

 

αν και αυτο που εκλεψε την παρασταση φετος ειναι το summer wine

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμμ πολύ δύσκολα μας βάζεις όντως..

Θα πω αυτά που μου έρχονται αυθόρμητα

Ελληνικό: Matisse & Δήμητρα Γαλάνη - Gas

Ξένο: UNKLE ft Ian Astbury - Burn my shadow

 

Μεσα στη χρονιά υπήρχαν βέβαια και πολλά άλλα με τα οποία έφαγα "κόλλημα" (πχ το τελευταίο δίμηνο με το Beggin', μέχρι που το λιώσανε παντού και άρχισα να το βαριέμαι..)

 

Φαντάζομαι ότι θα υπάρχει πολύ μεγάλη ποικιλία απαντήσεων εδώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ελληνικα δεν με ενδιαφερει,απο ξενα το back to black και γενικοτερα η Amy Winehouse,οπου το album της θεωρειται(οχι μονο απο εμενα),απο τα καλυτερα της χρονιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ελληνικα δεν με ενδιαφερει,απο ξενα το back to black και γενικοτερα η Amy Winehouse,οπου το album της θεωρειται(οχι μονο απο εμενα),απο τα καλυτερα της χρονιας.

 

Κυκλοφορία του 2006. Αλλιώς θα έπαιζε και στα δικά μου favourites για το 2007. Πάντως είναι με διαφορά το καλύτερο κομμάτι του άλμπουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

hm τι άκυρο topic...τουλάχιστον να ζητούσε το καλύτερο κομμάτι από κάθε κατηγορία/είδος μουσικής να παει στα κομμάτια...αλλά έτσι είναι άστα να παν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυκλοφορία του 2006. Αλλιώς θα έπαιζε και στα δικά μου favourites για το 2007. Πάντως είναι με διαφορά το καλύτερο κομμάτι του άλμπουμ.

 

Eχεις δικιο για το οτι το album ειναι του 2006,η Αmy ειναι η αγαπημενη τραγουδιστρια,εχω παθος μαζι της απο τοτε που εβγαλε το πρωτο της album (Frank) ηξερα οτι καποτε θα μιλουσαν ολοι για εκεινη.Απλα θεωρω πως ειδικα στην Eλλαδα επαιξε κυριως το 2007,ειδικα το Back to black ως κομματι αρχιζε να παιζετε μεσα 2007,στην αρχη ολοι ενα Rehab ηξεραν κ αυτο μισο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...