Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια με Crypto F330


johnys192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας.Εχω στην κατοχη μου ενα Crypto F330 αλλα δεν μπορω να το ρυθμισω σωστα.Κανω οτι λεει στο εγχειριδιο αλλα και παλι δεν συνδεεται στο ιντερνετ.Μπορει καποιος να με βοηθησει;Εχω Conn-x αν αυτο σας βοηθαει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sto site forthnet εχει τις ρυθμισεις .το λαμπακι το adsl αναβει?ισως να τις εχεις κανει σωστα αλλα να εχεις το προβλημα οτι συγχρονιζεις αλλα δεν παιρνεις ip.me allo router μπαινεις κανονικα?προσπαθεις φτανουν στοn provider?με δοκιμε με ονομα χρηστη [email protected] kai pass otenet παιρνεις ip?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποτε σε εναν γνωστο μου μου εκανε ακριβως τα ιδια...ειτε με usb ειτε με ethernet ειχε μουλαρωσει. Σπαστικα και του εβαλα το F200 και απο τοτε δεν με ξανα πηρε τηλ για προβλημα. Το F330 ειναι απο τα πιο ηλιθια Modems που εχω συναντησει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον το αναποδο ηθελες να πεις.το f330 ειναι πολυ καλυτερο απο το 200.και το 330 αμα το βαλεις με καλωδιο δικτυου δεν 8ελει drivers.εχει μερικα bugs kai ayto αλλα πολυ λιγοτερα προβληματα απο οτι το 200 που δεν ειναι ρουτερ.τορα ισως αυτουνου ετυχε.γενικως παντως οι ρουτερς ειναι καλυτεροι και τα crypto sucks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...