Προς το περιεχόμενο

Οθονη ΙΙΥΑΜΑ


sk@rpi@s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω μια οθονη ΕΙΖΟ Μ1700 εδω και τρια χρονια και δεν εχει παρουσιασει κανενα προβλημα αλλα τωρα θελω να παρω μια καινουρια πιο μεγαλη οθονη και καινουριο υπολογιστη εναs φιλοs μου πηρε προσφατα την ΙΥΑΜΑ 22"

γυρω στα 250 ευρω και πηγα και ιτην ειδα και εχει καλα γραφικα και παιζει ταινιεσ χωρισ κανενα προβλημα και μου εκανε μεγαλη εντυπωση που ειναι τοσο φτηνη και ειναι τοσο καλη και ειπα οτι θα παρω την ιδια αλλα τωρα μου γυαλισε μια 24"και ειναι παλι IIYAMA http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog...product=1010298 εσεισ τι λετε ειναι καλη επιλογη και δεν ξερω και ειναι πολυ σημαντικο επειδη ειναι μεγαλη και θα ειναι στο γραφειο πηραζει η κοντινη αποσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε εγώ χθες την αγόρασα την συγκεκριμένη iiyama 24'' και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος σε όλα εκτός από την αντίθεση και το μαύρο της που θα τα ήθελα λιγάκι πιο "έντονα" , αν όμως την χρησιμοποιείς σε κοντινή απόσταση για surfing, word, ή οτιδήποτε τέτοιο πιστεύω πως είναι η μόνη στις 24'' που δεν θα σου πετάξει τα μάτια έξω (σε αυτά τα χρήματα πάντα και μετ TN panel για να παίζεις και games χωρίς ghosting). Δλδ στις ταινίες θα βλέπεις το μαύρο αρκετά "ανοιχτόχρωμο" αλλά για πολύωρη χρήση είναι πάρα πολύ ξεκούραστη. Ελπίζω να βοήθησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε εγώ χθες την αγόρασα την συγκεκριμένη iiyama 24'' και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος σε όλα εκτός από την αντίθεση και το μαύρο της που θα τα ήθελα λιγάκι πιο "έντονα" , αν όμως την χρησιμοποιείς σε κοντινή απόσταση για surfing, word, ή οτιδήποτε τέτοιο πιστεύω πως είναι η μόνη στις 24'' που δεν θα σου πετάξει τα μάτια έξω (σε αυτά τα χρήματα πάντα και μετ TN panel για να παίζεις και games χωρίς ghosting). Δλδ στις ταινίες θα βλέπεις το μαύρο αρκετά "ανοιχτόχρωμο" αλλά για πολύωρη χρήση είναι πάρα πολύ ξεκούραστη. Ελπίζω να βοήθησα.

 

Eυχαριστω φιλε για την πληροφορια:-) θα κοιταξω και αλλεs οθονεs μαλλον για 22"σκεφτομαι για samsung

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...