Προς το περιεχόμενο

Laser στα μάτια:υπάρχει και αποτυχία;


ProgramA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κάτι σαν την δική μου περίπτωση που απλά είχα θωλούρα μόλις έκανα την επέμβαση και καλυτέρευε όσο περνούσε η ώρα και σε λιγότερο από μία εβδομάδα έβλεπα τέλεια, δεν εμφανίζεται στα στατιστικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενας φιλος μου ειχε για κανα δυο μηνες θωλουρες και πονο, τωρα ειναι οκ, αλλα απ ο,τι λεει η επεμβαση δεν λυνει το πραβλημα δια παντως, μπορει μετα απο 10 χρονια να του ξαναεμφανιστει η μυωπια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά το θέμα είναι πολύ σοβαρό και ενδιαφέρει πολύ κόσμο.

Υπάρχει κανείς από εδώ μεσα που να έχει κάνει αυτήν την επέμβαση εκτός από Japan;

Με ενδιαφέρει και εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό είναι ότι σου μένει πάντα λίγο αστιγματισμός

 

.... κάνεις λάθος σ' αυτό! ίσως να υπάρχουν και περιπτώσεις που έμεινε σε κάποιους αστιγματισμός αλλά αυτό δεν είναι κανόνας ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά το θέμα είναι πολύ σοβαρό και ενδιαφέρει πολύ κόσμο.

Υπάρχει κανείς από εδώ μεσα που να έχει κάνει αυτήν την επέμβαση εκτός από Japan;

Με ενδιαφέρει και εμένα.

 

Έχω κάνει εγώ πριν από 1,5 χρόνο. Δεν πρέπει να υπάρχει κανένας απολύτως φόβος. Ούτε πονάει ούτε είναι επικύνδινο.

 

.... κάνεις λάθος σ' αυτό! ίσως να υπάρχουν και περιπτώσεις που έμεινε σε κάποιους αστιγματισμός αλλά αυτό δεν είναι κανόνας ...

 

Σε μένα έμεινε 0,5 βαθμος αστιγματισμού και καθολου μυωπεία. Το ίδιο και σε 3 άλλα άτομα που ξέρω. Δεν λέω ότι είναι ο κανόνας αλλά είναι πολύ συνηθισμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.... γνωστός μου με 6.50 μυωπία και 1.5 αστιγματισμό πάντως ...μετά την επέμβαση βλέπει απ' ότι του μέτρησε ο γιατρός 11/10 !!! μιλάμε για πάνω από το κανονικό .... βλέπει καλύτερα από εμένα που δεν έχω τίποτα, και το έχω εξακριβώσει αυτό ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά, για πείτε καμια λεπτομερεια ! Που την κάνατε, πόσο στοίχισε, κλπ!

Έχετε ακούσει και εσείς για κάποιο μηχάνημα στο πανεπιστήμιο στην κρήτη που έχει έρθει, το οποίο υποτίθεται ότι έχει 100% επιτυχία, ότι χρειάζεσαι μόνο 48ωρη παρακολούθηση και κολλύρια,κλπ, με 3.000 ευρώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω πως αν δεν συντρέχει ιδιαίτερος λόγος καλό είναι να αποφεύγουμε τέτοιες διαδικασίες καθώς πάντα υπάρχει η πιθανότητα, όπως συμβαίνει σε κάθε ιατρική επέμβαση, να πάει κάτι στραβά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως ο περισσότερος κόσμος το κάνει για χόμπυ, κάτι με το οποίο διαφωνώ. Αν πάλι κανείς έχει μυωπία, ίσως να συντρέχει λόγος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...