Προς το περιεχόμενο

Τσαντα για MAC


gsmeros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψαχνω για macbook 13'' μια τσαντα μεταφορας αλλα δεν εχω βρει

κατι καλο.

εχετε κατι να μου προτεινετε η καποιο σιτε να με στειλετε.

θα προτειμουσα κατι γρηγορο ελληνικο.

 

ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego tha proteina auto to site ..

 

http://foofshop.com/

 

 

 

παιδια ελληνικο δεν ειπε η δεν καταλαβα καλα?:mrgreen: btw nice sleeves αλλα μονο η μαυρη αξιζει τα αλλα μοιαζουν λιγο με φορεματα που πουλανε στη λαικη:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι γαμάτες τσάντες αλλά τα backpack της είναι τεράστια. H δικιά μου επιλογή είναι η simpack iblaze αν έχεις και ipod.

 

εγω πηρα το boomer σε large για το 14αρι vostro μου. πολυ καλη ποιοτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειμαι πατρα τωρα και δε μπορω να παω fnac , αποτι ειδα το online της fnac δεν λειτουργει υπαρχει καποιο αντιστοιχο site για να ξερω τι εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego tha proteina auto to site ..

 

http://foofshop.com/

 

 

 

παιδια ελληνικο δεν ειπε η δεν καταλαβα καλα?:mrgreen: btw nice sleeves αλλα μονο η μαυρη αξιζει τα αλλα μοιαζουν λιγο με φορεματα που πουλανε στη λαικη:lol:

 

Ελληνικά κατά προτίμηση είπε ;) Τα περισσότερα πράγματι φαίνοντε παράξενα, αλλα εκτός από το μαύρο, το "Blue Herring" και "Blue Bone" είναι εξαιρετικά ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πηρα το boomer σε large για το 14αρι vostro μου. πολυ καλη ποιοτητα

Δεν είμαι πολύ φανατικός των sleeves, με πιάνει η μέση μου. Η crumpler έχει πάρα πολύ καλή ποιότητα στις τσάντες και αν δεν είχα πάρει την iblaze crumpler θα έπαιρνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Γειά σας..ψάχνω τσάντα backbag μικρή σχετικά victorinox προτιμώ αλλά δε βρίσκω κατάστημα victorinox στην Αθήνα..Άν ξέρει κάποιος κάτι ας μου πει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Γειά σας..ψάχνω τσάντα backbag μικρή σχετικά victorinox προτιμώ αλλά δε βρίσκω κατάστημα victorinox στην Αθήνα..Άν ξέρει κάποιος κάτι ας μου πει..

 

Κατάστημα Victorinox έχει στη γωνία Σόλωνος και Βουκουρεστίου, στο Κολωνάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατόπιν παρόμοιας κατάστασης που αντιμετώπισα και εγώ που έψαχνα τσάντα για το 12" μου, η καλύτερη λύση είναι η εξής: κοιτάξτε για Tucano οι οποίες βγάζουν μοντέλα ακριβώς στις διαστάσεις των Apple. Θα τις βρείτε στα Multirama σίγουρα ίσως και αλλού. Ωραίες και πρακτικές.

 

Άντε, σας έβγαλα από τον κόπο του να ψάχνεται άδικα.

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...