Προς το περιεχόμενο

Τσαντα για MAC


gsmeros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

STM - Small Alley (13"): πάρα πολύ καλή κατασκευή και πολύ πρακτική. Μ' αρέσει ιδιαίτερα που δεν μοιάζει με τις κλασσικές τσάντες για laptop.

 

Τη δική μου την πήρα από την Αγγλία. Εδώ την έχω δει στο http://www.applestore.gr της Rainbow. Δυστυχώς δεν ξέρω που και αν μπορεί να βρεθεί σε άλλο μαγαζί στην Ελλάδα. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Έψαχνα πολύ καιρό για τσάντα για το macbook, γιατί δεν ήθελα κάτι κλασικό. Κατέληξα σε tucano και συγκεκριμένα τη Fina small, ακριβώς στις διαστάσεις του laptop, έχει θέση για ipod, και στο λουράκι μπορείς να περάσεις τα ακουστικά.

Βέβαια το επίσημο site δεν έστελνε ελλάδα και βρήκα ένα φίλο στην ιταλία και μου την έφερε. Ελλάδα δεν ήξερα που μπορούσα να βρω και οι ίδιοι δεν ήξεραν να μου πουν μεταπωλητές κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

STM - Small Alley (13"): πάρα πολύ καλή κατασκευή και πολύ πρακτική. Μ' αρέσει ιδιαίτερα που δεν μοιάζει με τις κλασσικές τσάντες για laptop.

 

Αυτές μπορεί να τις βρει κανείς στην ελλάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την ίδια έχω πάρει, σε καφέ χρώμα. Too much το πορτοκαλί, αλλά γούστα είναι αυτά. Η systemgraph στην ελλάδα δεν είναι; Γιατί δεν πάει σε κάποιο κατάστημα ή να δει στο σαιτ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...