Προς το περιεχόμενο

Δουλειά από το σπίτι


klismamegiaourt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 294
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κοίτα λογικά είναι πολλές και διαφορετικές οι διαφημίσεις αλλά εγώ αυτή τη στιγμή εργάζομαι από το σπίτι και όλα ξεκίνησαν από μία διαφήμηση από το internet. Συγκεκριμένα στη δική μου δουλειά τα χρήματα είναι πολύ καλά αλλά μη σε μπερδέψω, δεν είμαι μισθοτός, τα χρήματα που βγάζω εχούν να κάνουν μόνο με εμένα. Δεν έχω εργοδώτη, είμαι ανεξάρτητος συνεργάτης μιας εταιρίας. Αλλά πιθανότατα αν πιστέψεις μια τέτοια αγγελία να μην είσαι όσο τυχερός ήμουν εγώ και να χάσεις τον χρόνο σου. Καλά κάνεις που το ψάχνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες το έψαξε κανείς το θέμα;

Opix με ποια σελίδα είσαι; μπορείς να μου πείς ; επειδή είμαι σε προχωρημένο στάδιο. Με καλέσανε και σε συνέδριο αυτό το σαββατοκύριακο

πλς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει δουλεια μεσω ιντερνετ δηλαδη? Κ εγω απατη τα εβρισκα ολα ... τωρα τελευταια καπως αρχιζω να το πιστευω κ παλι.

 

Αν εχει καποιος καποια καποια εμπειρια ας την μοιραστει εδω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει δουλεια μεσω ιντερνετ δηλαδη? Κ εγω απατη τα εβρισκα ολα ... τωρα τελευταια καπως αρχιζω να το πιστευω κ παλι.

 

Αν εχει καποιος καποια καποια εμπειρια ας την μοιραστει εδω..

 

Kαι εγώ στην ίδια μοίρα είμαι μαζί σου... Ας μας διαφωτίσει κάποιος λοιπόν...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πιθανό είναι ότι ο καθένας μας σε αυτό το topic μιλάει για διαφορετική περίπτωση.:-)

Εγώ προσωπικά δουλεύω από το σπίτι (ΚΑΙ μέσω internt, αν ήθελα μπορούσα και αποκλειστικά) και η δουλειά μου δεν είναι πωλητής. Αν κάποιος θέλει περισσότερες πληροφορίες, ευχαρίστως να τις δώσω.

Περιμένω πμ παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε opix γιατι δεν μας περιγραφεις απο περιεργεια τι ακριβως κανεις απο το σπιτι σου ?

(αν θες μην πεις λεπτομερειες ) απλα για να μη σου στελνουμε pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω λόγο να κρατήσω κάτι κρυφό.:X Απλά, (όπως θα καταλάβει οποισδήποτε ενδιαφερθεί σοβαρά) είναι ένας τρόπος εργασίας πολύ διαφορετικός από οτι έχουμε μάθει και σίγουρα ούτε μια σωστή βασική εικόνα δεν θα μπορέσω να αποδώσω με 1-2 post. Σίγουρα θα μπερδέψω τους περισσότερους αν όχι τους πάντες:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ίσως σου φανεί λεπτομέρεια, αλλά είναι πολύ σημαντικό. Δεν δουλεύω στην Herbalife, είμαι ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ της Herbalife. Δεν ξέρω αν κατανοείς τη διαφορά αλλά δεν έχω κανένα χαρακτηριστικό υπαλλήλου. Δεν υπάρχει εργοδότης και εργαζόμενος σε αυτή τη σχέση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε Opix επειδή με ενδιαφέρει και μένα το θέμα, αν θέλεις pm me με ότι κρίνεις απαραίτητο για να με .... βάλεις στο κλίμα... μου άρεσε αυτή η διάκριση που έκανες... πέστα μου σε pm τέλος πάντων... ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...