Προς το περιεχόμενο

Δουλειά από το σπίτι


klismamegiaourt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεωρώ παράλογο το οτι κάτι βρομάει :eek: επειδή δεν θέλω να πω δημοσίως τον τρόπο με τον οποίο εργάζομαι... Δεν έχω κανέναν λόγο να το κάνω και κανένας δεν είναι υποχρεωμένος να δημοσιοποιήσει κάτι τέτοιο. Ξαναλέω ότι δεν είμαι διατεθειμένος να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας, να διαψεύσω συκοφαντίες ή να ικανοποιήσω την περιέργεια κάποιου. :-)

 

Opix δεν ξερω αν ζεις και τι κανεις τωρα.Παντως η Herbalife εκαψε πολυ-αμορφωτο-με-πολλα οικονομικα-προβλήματα-στο-σπιτι-κοσμο!Tους τρελανε!Ειχα και φιλη!ναι ειχα γιατι ειχε χαζεψει με την herba.Τωρα ανεργη εχει κανει μια τρυπα στο νερό.Δεν θελει να μιλαει καν γι αυτο.

 

Εσύ μπορεί να σαι κάνας υπαρχηγός ή κανα μέγα bot!

 

Kaημερα παιδια! Εναι το προτο φορουμ που γραφτικα στα ελλινικα και ειμαι γραμενει σε ενα στη γλοσα μου! Οποτε ειναι κ το προτο ¨κραξιμο¨ που ζω στο ιντερνετ! Αλλα δεν μπορω να πω οτι με πιραξε. Δεν σας κατιγορω,κ εγω ετσι ημουνα καχιποπτη ψαχνοντας.. Αλλα δεν μου εχει τιχη να χασω 800 ευρο με αυτον το τροπο ποτε.. Στο κατο κατο δεν ειναι ολες η δουλειεσ για ολους! Αν ειμαι κοροιδο εγω τοτε ειναι και φιλοι μου και τα ξαδελφια μου που απο μενα εμαθαν κ ξεκινισαν.. Μια ξαδελφη μου βγαζει τα διπλασια απο μενα κα γραφτικε μινες μετα! Εχει χρονο κ ασχολιτε περισοτερω. Κ ουτε καν εχω κανει καποια διαφιμιση στην Ελλαδα με αγγλικα κ σερβικα βρεισκω αρκετους συνεργατεσ σε ολο το κοσμο που μιλανε αφτες τις γλωσες! Το οτι υπαρχουν πολυ πιο φτινα πακετα δομενας κ hosting το γνωριζα πολυ καλα,ειμουνα ενιμερομενη,αλλα καμια απο αυτες της εταιρειες δεν σου προσφερει την ευκερια να βγαλεις λεφτα!Σε καμια περιπτοση δεν ψαχνω για κοροιδα και ουτε νιοθω κοροιδο! Εφχαριστω για τι φιλικη συμβουλη αλλα θα μινω!

 

το συντακτικο δεν ξερω τι ειναι και ορτογραφια δεν την χαλασα απλα δεν την εμαθα ποτε για 15 χρονια εδω αν και μιλαω πολυ καλα ελλινικα..

 

Σας ευχωμαι καλο ψαξιμο οση ψαχνετε για δουλεια απο ιντερνετ και διαβαστε το "secret" εμενα με βοηθισε πολη, ευχωμαι και σας!

 

"Αν πιστευεις οτι μπωρεις και αν πιστευεις οτι δαν μπωρεις, και στης δυο περιπτοσεις εχεις δικιο!!"

 

Στα τρένααααααααα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 294
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι ξέρετε για αυτή τη σελίδα http://www.peopleperhour.com

 

Είναι οτι και αυτή

Το θεμα ειναι, ναι οκ μπορεις να γραφτεις και να αναλαβεις καποιο project μικρο ή μεγαλο,

παραδιδεις τον κωδικα και πληρωνεσαι μεσω paypal ας πουμε.

Αυτες οι κινησεις σιγουρα φαινονται και δεν μπορεις να δικαιολογησεις τις καταθεσεις που σου

εχουν γινει ως donation σε ενα blog που εχεις (παραδειγμα). Το ειχα και εγω προσφατα ως απορια, οποιος ξερει τι παιζει με το θεμα της πληρωμης και αν υπαρχουν καποια νομικα θεματα ας μας διαφωτισει :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Subject: FW: Microsoft and AOL merger

Date: Fri, 24 Sep 1999

I'm forwarding a forwarded message...read on, it it works you may get $$ from Microsoft. Certainly Bill has enough to share-maybe today we'll be blessed financially!

 

I am forwarding this because the person who sent it to me is a good friend and does not send me junk. Microsoft and AOL are now the largest Internet company and in an effort make sure that Internet explorer remains the most widely used program, Microsoft and AOL are running an e-mail beta test. When you forward this e-mail to friends, Microsoft can and will track it (if you are a Microsoft Windows user) for a two week time period. For every person that you forward this e-mail to, Microsoft will pay you $5.00, for every person that you sent it to that forwards it on, Microsoft will pay you $3.00 and for every third person that receives it, you will be paid $1.00. Within two weeks, Microsoft will contact you for your address and then send you a check. I thought this was a scam myself, but two weeks after receiving this e-mail and forwarding it on, Microsoft contacted me for my e-mail and within days, I received a check for $800.00.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Χρονια παρακολουθω τετοια θεματα, σαν αυτα που συζητουνται εδω, αλλα απο την πολυ απατεωνια παντα τα παραταω.

Σημερα επεσα πανω σε αυτο το site,

http://www.flexjobs.com

το οποιο ανακαλυψα τυχαια απο ενα αρθρο του yahoο, συγκεκριμενα αυτο

http://finance.yahoo.com/news/10-top-telecommuting-jobs-live-070051115.html

 

Φαινεται αξιοπιστο, δεν μου φαινεται μουφα, θα ηθελα ομως να δω αν τυχον ξερει κανεις εδω κατι παραπανω για το εν λογω site και το τι προσφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Παιδιά όλα εξαρτώνται απο σας. Πρέπει να ξέρεις τι ζητάει ο κόσμος.

είχα βρει πολλά θέματα στα αγγλικά, και βιβλία από ανθρώπους που βγάζουν πολλά, αλλά με όλο και καινούργια κόλπα.

Τελευταία γράφτηκα στο http://doulitsa.com. Μπορείτε να κάνετε ότι ξέρετε και θα βγάλετε καλό χαρτζιλίκι κάθε μέρα.

Είχα γραφθεί στον αντίστοιχο του στα αγγλικά και κάνω μεταφράσεις και κάποιες φορές βγάζω αρκετό χρήμα, και για αυτό νομίζω Doulitsa.com، που είναι Ελληνικό, θα πάει καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

αξιολυπητο θεμα.πραγματικα νιωθω ασχημα γιατι καποιοι πανω στην απελπισια τους,παρασυρονται απο διαφορους καλοθελητες εργοδοτες με 2πλα και 3πλα account.Διαγραψτε μου και αυτο το σχολιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...