Προς το περιεχόμενο

rapidshare.com τα παιξε;;;


fragment_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Δεν το πιστεύω...δούλεψε! :D

κατεβάζει κανονικά! και μπαίνει και στο site... :o

thanks PavelX....

αλήθεια τι ακριβώς έκανε το αρχείο αυτό;

 

Anακατευθύνει το όνομα "rapidshare" στην διεύθυνση IP που αντιστοιχεί. Και το κάνει για εκατοντάδες servers του rapidshare ;)

 

ps1. όταν ανοίξει το site, επαναφέρετε το αρχικό αρχείο. Ή αδειάστε το παρόν.

ps2. δεν θα είναι κάφρικο εάν κάποιος ανέβαζε το "patch" του rapidshare στο ίδιο το rapidshare? hahahahahahahah

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ps1. όταν ανοίξει το site, επαναφέρετε το αρχικό αρχείο. Ή αδειάστε το παρόν.

 

Κι εγω δηλαδη που ειμαι ασχετιλας με αυτα, τι θα πρεπει να καταλαβω με αυτο; Αν δεν το κανω (και πως, αφου δεν καταλαβαινω) θα μου συμβει κατι;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά εάν κάποια στιγμή αλλάξουν οι διευθύνσεις IP, τότε ο υπολογιστής σου θα ανακατευθύνει ακόμη στις παλιές και θα έχεις την εντύπωση ότι έχει πρόβλημα το rapidshare.

 

Απλά όταν επανέλθει το site, άνοιξε το αρχείο hosts που βρίσκεται μέσα στον φάκελο C:\Windows\System32\drivers\etc, άδειασέ το και αποθήκευσέ το ξανά. Εάν δεν δουλεύει η αποθήκευση τσέκαρε εάν το αρχείο είναι "μονο για ανάγνωση" και αν είναι, απενεργοποίησέ το.

 

Αυτά ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ps2. δεν θα είναι κάφρικο εάν κάποιος ανέβαζε το "patch" του rapidshare στο ίδιο το rapidshare? hahahahahahahah

 

Η αλήθεια είναι οτι το σκέφτηκα (ευκαιρία για premium points :P) αλλα θα ήταν λίγο άχρηστο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...