Προς το περιεχόμενο

The Official Lost Season 4 Topic (Spoiler Free Up To Season 3)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

9 oλοκληροι μηνες αναμονης για ΑΥΤΟ???? Για 43 λεπτα κλαψας και αδιαφορου περιπατου σε ενα τροπικο νησι? και ουσιαστικα 2 λεπτα που ΚΑΤΙ παει να γινεi αλλα δεν γινεται και ΤΙΠΟΤΑ? εστω ενα ρημαδιασμενο cliffhanger στο τελος, ετσι για να πεις οτι αξιζε για τα 2 τελευταια λεπτα.ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ!!! Και το τελος ακομα στο trailer TO EIXAME ΔEI. Δηλαδη με λιγα λογια '' LOST , OI ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ''

 

 

ΕΞΑΛΛΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΛΛΟΣ!!!! LOL!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 oλοκληροι μηνες αναμονης για ΑΥΤΟ???? Για 43 λεπτα κλαψας και αδιαφορου περιπατου σε ενα τροπικο νησι? και ουσιαστικα 2 λεπτα που ΚΑΤΙ παει να γινεi αλλα δεν γινεται και ΤΙΠΟΤΑ? εστω ενα ρημαδιασμενο cliffhanger στο τελος, ετσι για να πεις οτι αξιζε για τα 2 τελευταια λεπτα.ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ!!! Και το τελος ακομα στο trailer TO EIXAME ΔEI. Δηλαδη με λιγα λογια '' LOST , OI ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ''

 

 

ΕΞΑΛΛΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΛΛΟΣ!!!! LOL!

 

 

Καλά ηρέμησε... κι εγώ δεν ενθουσιάστηκα, σε αντίθεση με το ξεκίνημα του 2ου και 3ου κύκλου, όμως παρόλα αυτά είχε ενδιαφέρον,

νέα πρόσωπα, νέες απορίες,

να δούμε και τη συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με λίγα λόγια:

Καλό επεισόδιο. Για μένα κάπως περισσότερο αποκαλυπτικό απ'ότι θα έπρεπε.

Πάντως ήταν συνεπές με τα γεγονότα και το finale της περασμένης season.

 

Επανέφερε δυναμικά στο προσκήνιο ένα από τους αγαπημενους μου χαρακτήρες, τον Hurley, και του έδωσε ένα σχετικά ενδιαφέρον flash forward συν το "τρέχον" στόρυ με την καλύβα που φαίνεται να τον προσκαλεί.

Σχετικά αναμενόμενη η τάση των συγγραφέων να ανασύρουν και να παίζουν με το "είναι όλα στο μυαλό του Hurley" (κάτι που έχουν αρνηθεί ανοιχτά, αλλά συνεχίζουν να το εξερευνούν σχεδόν σε κάθε Hurley-centric επεισόδιο).

 

 

Και μια extra παρατήρηση:

 

Από αυτά που λέει ο Hurley στον Jack (στο future flash), δεν είναι σχεδόν προφανές ότι θα υπάρξει και επιστροφή στο νησί; (=ότι η ιστορία δεν τελειώνει στο μέλλον που μας δείχνουν).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΥΡΙΕ ΠΡΕΣΒΗ ΜΑΣ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΕΤΕ!

 

Ολα τa SEASON FINALE ΚΑΙ SEASON PREMIER ως τωρα ηταν απλα wtf!!Kai ξαφνικα ΤΣΟΥΠ οι σεναριογραφοι του 7th heaven και του gilmore girls σπανε την απεργια και γραφουν ενα επεισοδιο του lost!

Γιατι μονο ετσι εξηγειται αυτο το επεισοδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο χαζος πρεπει να εισαι για να νομιζεις οτι το σεναριο το γραψανε μεσα στην απεργια? τις ιδιες βλακιες και στο topic του i am legend...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι σας χαλασε δεν καταλαβα...

Δηλαδη τι περιμενατε?

Να λυθουν οι περισσοτερες αποριες απο το πρωτο επεισοδιο?

Στα υπολοιπα τι θα βλεπαμε δηλαδη?

Την ζωη τους πανω στο καραβι επιστρεφοντας πισω στην πατριδα?

 

Μια χαρα ηταν το επεισοδιο...

 

Τα FF ειναι χρησιμα γιατι αν καταλαβα καλα μαθαμε οτι στο τελος σωθηκαν μονο 6 απο τους χαμενους... Τζακ, Χαρλε'ι' και Κε'ι'τ (αν υπολογισουμε το FF toy Τζακ στο τελευταιο επεισοδιο του 3ου κυκλου) και αλλοι τρεις...

Επισης μαθαμε οτι ψηνονται να ξαναγυρισουν πισω για να διορθωσουν κατι????

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο χαζος πρεπει να εισαι για να νομιζεις οτι το σεναριο το γραψανε μεσα στην απεργια? τις ιδιες βλακιες και στο topic του i am legend...

 

τουφα,χαλαρωσε λιγακι.πως την εχεις δει εδω μεσα,admin?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου αρεσε στην αρχη εκει με τον χερλι και τους μπατσους.

που πας ρε μπουχεσα να τρεξεις να ξεφυγεις,με 180 κιλα πανω σου? :-)

καλο επεισοδιο,και ακομα καλυτερο το τελος.με μπερδεψε πολυ στο τελος που λεει ο χερλι στον τσακ, "επρεπε να ειχα ερθει μαζι σου" ,και εκει που τον ρωταει ο τζακ αν θα το πει σε κανενα.ενα πραγμα περασε απο το μυαλο μου,οτι αυτον στον ταφο στο τελος τις 3ης σεζον,τον σκοτωσε ο τζακ,και οτι μονο ο χερλι το ξερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...