Προς το περιεχόμενο

The Official Lost Season 4 Topic (Spoiler Free Up To Season 3)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μαγκιά...

 

Ίσως να μην κατάλαβα και καλά αλλά ο

Λοκ πως έμαθε για τον θάνατο του Τσάρλυ και με το που βρήκε τον Χέρλι κατευθείαν μπήκε στην κουβέντα και μιλούσε για αυτό που είπε ο Τσάρλυ???

 

 

Γενικά αυτή η κουράδα που ακούει στο όνομα Λοκ κάτι κρύβει. Η όλη ιστορία που λέει ο Μπεν ότι το νησί τον θεραπεύει κ.λ.π πρέπει να ψιλοαληθεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να το διαβάσετε όσοι έχετε απορίες.

 

Παιδιά είναι απλά τα πράγματα,οι παπάρες ήρθαν στο νησί άρχισαν να σκοτώνουν κόσμο και τελικά έκαναν συμβιβασμό με τον Τζάκ και άλλα 5 άτομα να τα πάνε πίσω στον πολιτισμό αρκεί να μην πούν τίποτα.Να πουν ότι μόνο αυτοί ήταν ζωντανοί ώστε να μην τους ψάξουν.Γι αυτό εμφανίστηκε ο μαύρος στο τρελοκομείο για να δει αν θα μιλήσει ο Χέρλυ και στη συνέχεια ο Τζάκ επίσης για να σιγουρευτεί ότι δεν μίλησε και ότι δεν έχει σκοπό να μιλήσει.Είμαι σίγουρος πως τους είπαν ότι από τη στιγμή που θα μιλήσετε θα τους σκοτώσουμε όλους.Για τους παπάρες σημαντικά είναι 2 μονάχα πράγματα,1ον το νησί και οι εγκαταστάσεις τους και 2ον ο Μπέν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκιά...

 

 

Γενικά αυτή η κουράδα που ακούει στο όνομα Λοκ κάτι κρύβει. Η όλη ιστορία που λέει ο Μπεν ότι το νησί τον θεραπεύει κ.λ.π πρέπει να ψιλοαληθεύει.

 

Καλα,θα ηθελες πολυ οι κουραδες σου να μοιαζαν στον Λοκ,αλλα δεν.. :-D:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους επέστρεψε!!!! Έλα 6 και σήμερα για το επόμενο, υπομονή!!!!

 

 

Η Κλαίρ κρατούσε το μωρό όταν την πήρε αγκαλιά ο Χάρλυ. Question: ο Ααρών ζεί ακόμα? λοοολ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δεν με νοιάζει τίποτα εκτος από τι σκατά είναι αυτός ο καπνός...ffs...

 

m2

 

Καλό το επισοδειάκι τελικά αλλά περίμενα καλύτερη πρεμιέρα.

 

 

Μονο μελλοντικές φλασιές θα έχουμε τώρα δηλαδή? Αν είναι έτσι τότε μόνο 6 γυρνάνε πίσω? Από αυτούς τους 6 ξέρουμε ότι είναι ο Τζακ, Κέητ και Χέρλη, προς το παρόν ε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπομονή!!!!

 

 

Η Κλαίρ κρατούσε το μωρό όταν την πήρε αγκαλιά ο Χάρλυ. Question: ο Ααρών ζεί ακόμα? λοοολ

 

ελεος

 

:lol::lol::lol:

 

σαντουιτς το κανανε το παιδακι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να το διαβάσετε όσοι έχετε απορίες.

 

Παιδιά είναι απλά τα πράγματα,οι παπάρες ήρθαν στο νησί άρχισαν να σκοτώνουν κόσμο και τελικά έκαναν συμβιβασμό με τον Τζάκ και άλλα 5 άτομα να τα πάνε πίσω στον πολιτισμό αρκεί να μην πούν τίποτα.Να πουν ότι μόνο αυτοί ήταν ζωντανοί ώστε να μην τους ψάξουν.Γι αυτό εμφανίστηκε ο μαύρος στο τρελοκομείο για να δει αν θα μιλήσει ο Χέρλυ και στη συνέχεια ο Τζάκ επίσης για να σιγουρευτεί ότι δεν μίλησε και ότι δεν έχει σκοπό να μιλήσει.Είμαι σίγουρος πως τους είπαν ότι από τη στιγμή που θα μιλήσετε θα τους σκοτώσουμε όλους.Για τους παπάρες σημαντικά είναι 2 μονάχα πράγματα,1ον το νησί και οι εγκαταστάσεις τους και 2ον ο Μπέν.

 

Μπα, δεν θα συμφωνησω μαζι σου..

Καταρχην, σε ολο το επεισοδιο μας λεει ο χερλυ οτι

τους χρειαζονται, αρα ειναι ακομα ζωντανοι...

 

 

Επεισοδιο κλασσικο λοστ...βαρετο με καποια καλα στοιχεια.

 

1) Μεταφερθηκαν στην κανονικη ζωη 6 ατομα, ενω κατα πασα πιθανοτητα καποιοι εχουν μεινει πισω

2) Το οτι χωριστηκαν σε ομαδες, δεν εχει να κανει με το ποιοι σωθηκαν και ποιοι οχι

3) Η επαναφορα τους οχι μονο δεν κρατηθηκε μυστικο, αλλα εχουν γινει και απιστευτα διασημοι

.

 

 

Και κατι τελευταιο, και κατα την γνωμη μου πιο σημαντικο..

Προσεξε κανεις

αυτον που κατεβηκε στο νησι?? Κατι σαν τον ρομποκοπ με φτερα!! Κατα την γνωμη μου αυτο ενισχυει την θεωρια του ταξιδιου στο χρονο... Στην αρχη το cyber τηλεφωνο kai tora o aνθρωπος ελικοπτερο....

Τι αλλο θα δουμε θεε μου!!!

 

Καταραμενη απεργια, εχε για που δεν εχω τπτ αλλο να δω, αλλιως θα εκανα οτι εκανα και περυσι, ολα τα επεισοδια μαζεμενα για να μην μου τα πρηζουν με το ατελειωτο trekking στο νησι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

m2

 

Καλό το επισοδειάκι τελικά αλλά περίμενα καλύτερη πρεμιέρα.

 

 

Μονο μελλοντικές φλασιές θα έχουμε τώρα δηλαδή? Αν είναι έτσι τότε μόνο 6 γυρνάνε πίσω? Από αυτούς τους 6 ξέρουμε ότι είναι ο Τζακ, Κέητ και Χέρλη, προς το παρόν ε?

 

 

Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είναι και ο Σώγιερ μαζί τους.

 

 

 

 

Πάντως το επεισόδιο μου έδινε την εντύπωση πως τουλάχιστον για τον Τζάκ την Κέιτ και τον Χέρλι πρέπει να κάνα καμιά βλακεία και γύρισαν πίσω. Και όταν λέω βλακεία εννοώ κάτι εις βάρος των άλλων. Όπως έκανε και ο μαύρος με το παιδί του (δεν μπορώ να θυμηθώ το όνομα του)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που είδατε ότι

η Κεητ γύρισε πίσω ? Γιατί εγώ μόνο Τζακ με Χιούγκο είδα στο ριαλ ταημ.

 

 

Επίσης ,

Ο Λοκ έμαθε για τον Τσάρλυ από τον Χιούγκο.

 

 

Επίσης ,

κανείς δεν ανέφερε ότι ο διαστημάνθρωπος στο φινάλε ήταν ο Τσάρλυ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...