Προς το περιεχόμενο

The Official Lost Season 4 Topic (Spoiler Free Up To Season 3)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά επειδή έχω φτάσει τέλος τέταρτης season μέσα σε 20 μερούλες αξίζει να δω πέμπτη-έκτη?Η πχ. να μείνω με το τέλος ότι Τζακ έφυγε απο το νησί και έγινε χαμός.Ψοφησε ο Λοκ και πρέπει να γυρίσουν όλοι πίσω μαζί με αυτόν.Το νησί δεν μπορεί να το βρει ο Wildmore οπότε είναι ας πούμε safe.Εξηγεί τίποτα στις άλλες 2 season?Βλέπω ότι το φινάλε της εκτης περνει στο imdb 8,1 ενώ σε όλες τις season είναι πάνω απο 9.Να φτάσω μέχρι το τέλος της πέμπτης η και πάλι αφήνει άπειρες απορίες για την έκτη?

 

Ακούω γνώμες παιδιά απο άτομα που την έχουν δει εννοείτε.

 

Υ.Γ:Τα βλέπω απο blu-ray και σπέρνει η εικόνα και ο ήχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δηλαδή αν σου πούμε να το σταματήσεις θα μας ακούσεις? Θαυμάζω την αυτοσυγκράτησή σου.

 

Εγώ προτείνω να το παίξεις κορώνα-γράμματα. Ή να αφήσεις το νησί να αποφασίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν σου πούμε να το σταματήσεις θα μας ακούσεις? Θαυμάζω την αυτοσυγκράτησή σου.

 

Εγώ προτείνω να το παίξεις κορώνα-γράμματα. Ή να αφήσεις το νησί να αποφασίσει.

 

Μέχρι την πέμπτη θα το δω εφόσον το τέλος της πέρνει 9,3 και την έχω και κατεβασμένη.3 μερούλες είναι.Την έκτη με το 8,1 δεν ψήνομαι καθόλου να τη δώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι την πέμπτη θα το δω εφόσον το τέλος της πέρνει 9,3 και την έχω και κατεβασμένη.3 μερούλες είναι.Την έκτη με το 8,1 δεν ψήνομαι καθόλου να τη δώ.

ή τρολλαρεις, ή απλα δεν υπαρχεις :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή τρολλαρεις, ή απλα δεν υπαρχεις :whistle:

 

Κοιτα κάθε season είχε κάτι να δείξει και τα φιναλε ήταν πολύ καλά.Συμβουλεύομαι αρκετά το imdb.Το 8,1 του σημαίνει επεισόδιο για πέταμα.Με 9 επεισόδια τη μέρα σε 2 μερούλες καθάρησε αλλά αν είναι να ξενερώσω δεν την βλέπω σιγά δεν χάθηκε και ο κόσμος.

 

Καλά ότι δεν υπάρχω αυτό εννοείτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να το δείς.

μη κοιτάς βαθμολογείες,ούτε καν!

είναι σαν να αφήνεις ζεστή πίτσα στη μέση..

 

θα το δώ απλά ελπίζω να μην ξενερώσω γιατί μέχρι τώρα πολλά ερωτήματα(άλλα απαντήθηκαν άλλα όχι) και ελπίζω ότι στο τέλος θα απαντηθούν τα μισά απο αυτά(όλα δεν υπάρχει περίπτωση είμαι σίγουρος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μη σε ανησυχεί αυτό, θα απαντηθούν τα πάντα.

 

Με το 8,1 θα απαντηθούν τα πάντα?Μάλλον τίποτα έτσι η έχω άδικο?Όταν ένα επεισόδιο αποκαλύπτει πολλά πέρνει πάνω απο 9 χαλαρά.Κάτω απο 8,5 δεν βλέπονται και η θα κάθομαι να βαριέμαι τη ζωή μου να τους βλέπω να κλαίνε ή θα βλέπουμε άχρηστες σκηνές χωρίς κανένα νόημα και καμία εξήγηση.

 

Για το γαμώτο θα το δω ακουλουθεί εξάλλου Californication μετά που ξέρω είναι εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...