Προς το περιεχόμενο

Σύνδεση Adsl Τellas η forthnet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά!

 

Έχω την εξής απορία!

Θέλω να κάνω μια νεα συνδεση Ιντερνετ που να περέχεται απο τα αυτόνομα δίκτυα των εταιριών!

 

Στην περιοχή μπορώ αυτο να το κάνω μόνο με Tellas ή Forthnet!

 

θέλω να μου πείτε εσείς τι θα μου συμβουλεύαται?Τα χρήματα ειναι ακριβός τα ίδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, εγώ πάλι θα σου πρότεινα Tellas γιατί όποια καθυστέρηση ή προβλήματα είχα μου κάνανε και την ανάλογη έκπτωση και πέρα από αυτό (σύμφωνα με γνώμες και από άλλους που έχουνε forthnet) έχεις λιγότερα τεχνικά προβλήματα και σαν δίκτυο είναι πιο "στρωμένο", βέβαια παίζει σημαντικό ρόλο και σε ποια περιοχή είσαι και από ποιον κόμβο θα έχεις παροχή...GOOD LUCK στην επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνω καθετα και οριζοντια! :-p

Η τελλας ειναι μακραν χειροτερη απο forthnet.

Πρωην συνδρομητης τελλας και νυν φορθνετ ειδα το φως το αληθινο,στην περιοχη του πειραια.

Με λιγοτερα λεφτα εχω περισσοτερη ταχυτητα και χωρις προβληματα.

Μεχρι ΚΑΙ Νοεμβρη εδινα 60 ευρω το διμηνο μονο για 1μβ(!)

Το μονο κοινο που εχουν οι εταιρειες ειναι το αθλιο support με ασχετους που πιστευω ειναι γενικο φαινομενο.

Οσο για την "εκπτωση" εχω ενα ποσο επιστροφης απο το Νοεμβριο

και ακομα δε μου εχουν στειλει την επιταγη μεσω τραπεζης να το εισπραξω.

Forthnet με κλειστα ματια Sabbas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, εγώ πάλι θα σου πρότεινα Tellas γιατί όποια καθυστέρηση ή προβλήματα είχα μου κάνανε και την ανάλογη έκπτωση και πέρα από αυτό (σύμφωνα με γνώμες και από άλλους που έχουνε forthnet) έχεις λιγότερα τεχνικά προβλήματα και σαν δίκτυο είναι πιο "στρωμένο", βέβαια παίζει σημαντικό ρόλο και σε ποια περιοχή είσαι και από ποιον κόμβο θα έχεις παροχή...GOOD LUCK στην επιλογή.

 

διαφωνω.η τελλας εχει ουτε το 1/10 σε πελατες β.το support της νομιζω το δινει αλλου.και στην forthnet αμα για καποιο λογο εχει προβλημα η γραμμη σου παντα σου κανουν εφοσον το ζητησεις πιστωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...