Προς το περιεχόμενο

Παρανομη ενεργοποιηση προεπιλογη φορεα - Vivodi


GT1807

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αδερφε συμπασχω λολ. διαβασε τι επαθα εγω

 

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=231597

 

ρε συ μηπως πρεπει να ζητησω δικαιωματα για τον τιτλο του τοπικ λοολ?? ( παρανομη ενεργοποιηση προεπιλογη φορεα, cosmoline!! το δικο μου χεχε)

 

 

λοιπον οι τυποι ειναι αδιστακτοι και βαρανε παντου και οποιος μαλακας δεν το παρει χαμπαρι πληρωνει. ετσι εχει καταντησει το θεμα και το κανουν ολες οι εταιριες. Μαλιστα εχουν φαει πολλα προστιμα απο ΕΕΤ γι αυτο το θεμα, αλλα ξερω γω η δεν τα πληρωνουν η βγαζουν παραπανω απο οτι δινουν στα προστιμα οποτε συνεχιζουν. Σε παιρνουν τηλεφωνο και ψαρωνουν στοιχεια και τσουπ ξαφνικα χωρις να το καταλαβεις εχεις μια νεα υπηρεσια! Εμενα παλι στην περιπτωση μου δεν ξερω καν που τα βρηκαν τα στοιχεια μου, εγω σιγουρα δεν τους τα εδωσα ποτε και οι γονεις μου μου λενε οτι δεν εχουν μιλησει σε καμια κοσμολαιν ποτε. Η πλακα ειναι οτι αναγκαστηκα θα πληρωσο τον λογοριασμο (δεν ειναι τιποτα σπουδαιο κοντα στα 20ε) και αμεσως με το που διακοψανε (μεσα γεναρη)με πηρανε 3 φορες σε μια εβδομαδα για να με εδοποιησουν οτι ειμαι τυχερος και θα μου βαλουν δοκιμαστικα ενα νεο προγραμα(ουτε καν με ρωτουσανε, σιγουρο το ειχανε). Το τι βρισημο φαγανε δεν λεγετε, μολις τους ελεγα κοψτε τις μαλακιες γιατι θα φυγουν οι καταγγελιες συνεφο, ζητουσαν συγγνωμη και το κλεινανε. Τωρα βεβαια με αυτους τους αδιστακτους μπορει και να μου εχουν κανει καμια αλλη ενεργοποιηση, αλλα αν γινει θα πεσει καταγγελια κανονικα. ααα και το κολπο που σου λενε ειναι οτι κυριε τα στοιχεια σας μονο εσεις μπορειτε να μας τα δωσετε, που τα βρηκαμε εμεις αν δεν δεχτηκατε την υπερησια? αν ζητησεις ομως υπογεγραμενο χαρτι η ηχογραφηση με την συγκαταθεση σου κωλονουν

 

 

Αααα διακοπη προεπιλογης πρεπει να ζητησεις και απο οτε και απο την βιβοντι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω τόσο καιρό εδώ, τα προβλήματα τα οποία έχετε, και τις συμβουλές μερικών ατόμων και θα ήθελα να επισημάνω δύο σημεία

 

α) Αν δεν υπάρχει ενυπόγραφη αίτηση μην δέχεστε τίποτα από όσα σας λένε. Το να δίνετε τα στοιχεία σας από το τηλέφωνο είναι τρομερό λάθος και πάλι δεν μπορούν να αποδείξουν ότι είστε εσείς στην άλλη πλευρά της γραμμής. Μπορεί να είναι ο οποιοσδήποτε. Με μια φωνή κασσέτας κανένας δεν μπορεί να πιστοποιήσει ότι είστε εσείς. (Αν αυτή υπάρχει και όλα, το κάνουν για να φοβήζουν).

 

β) Η νοοτροπία "πλήρωσε τώρα, που να μπλέκεις με τις " κλπ, είναι αυτή που έχει δώσει πάτημα στους απατεώνες και έχουν θεριέψει. Σε αυτές τις περιπτώσεις αγνοήστε τους. Ρίχτε και μια καταγγελεία και αφήστε τους. Δεν μπορούν να σας κάνουν τίποτα αν δεν έχετε συμφωνήσει εκ τον προτέρων. Κρατήστε την σκληρή γραμμή.

Διαφορετικά είστε άξιοι όσων τραβάτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω τόσο καιρό εδώ, τα προβλήματα τα οποία έχετε, και τις συμβουλές μερικών ατόμων και θα ήθελα να επισημάνω δύο σημεία

 

α) Αν δεν υπάρχει ενυπόγραφη αίτηση μην δέχεστε τίποτα από όσα σας λένε. Το να δίνετε τα στοιχεία σας από το τηλέφωνο είναι τρομερό λάθος και πάλι δεν μπορούν να αποδείξουν ότι είστε εσείς στην άλλη πλευρά της γραμμής. Μπορεί να είναι ο οποιοσδήποτε. Με μια φωνή κασσέτας κανένας δεν μπορεί να πιστοποιήσει ότι είστε εσείς. (Αν αυτή υπάρχει και όλα, το κάνουν για να φοβήζουν).

 

β) Η νοοτροπία "πλήρωσε τώρα, που να μπλέκεις με τις " κλπ, είναι αυτή που έχει δώσει πάτημα στους απατεώνες και έχουν θεριέψει. Σε αυτές τις περιπτώσεις αγνοήστε τους. Ρίχτε και μια καταγγελεία και αφήστε τους. Δεν μπορούν να σας κάνουν τίποτα αν δεν έχετε συμφωνήσει εκ τον προτέρων. Κρατήστε την σκληρή γραμμή.

Διαφορετικά είστε άξιοι όσων τραβάτε.

 

συμφωνω απολυτως , εμεις τους δινουμε θαρρος να συνεχιζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να είναι ο οποιοσδήποτε. Με μια φωνή κασσέτας κανένας δεν μπορεί να πιστοποιήσει ότι είστε εσείς. (Αν αυτή υπάρχει και όλα, το κάνουν για να φοβήζουν).
επ ευκαιρίας να θυμήσω οτι εκτός και αν σε προειδοποιήσουν οτι σε ηχογραφούν (οπότε και άτυπα δηλώνεις σύμφωνος), κατα τ' άλλα δεν μπορεί κανείς να προσκομίσει σε δικαστήριο ηχογραφημένο αποδεικτικό στοιχείο (δηλαδή και να προσκομιστεί δεν δύναται να ληφθεί υπόψιν), εκτός και αν πρόκειται για κακούργημα ή τέτοιες σοβαρές υποθέσεις...

Υ.Γ. είναι καλό να έχεις φίλο δικηγόρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, εμείς εδώ το ψάχνουμε λιγάκι. Ο κοσμάκης; Που δεν ξέρει ούτε από επιτροπές ούτε από τίποτα άλλο σχετικό;

Εμάς χθες μας πήραν από τον ΟΤΕ για αναβάθμιση και μεταφορά από ΟΤΕΝΕΤ σε conn-x λόγω της σχετικής συγχώνευσης των θυγατρικών του ΟΤΕ. Στείλανε έντυπα για να τα φαξάρουμε κτλ κτλ. Δεν κάνουμε όμως τίποτα, πριν μιλήσουμε με το 134 αύριο (Το 134 λειτουργεί μόνω εργάσιμες...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...