Προς το περιεχόμενο

Που βλεπουμε την καταναλωση


vagelas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βρε παιδια ειμαι λιγο αρχαριος και ζητω συγνωμη αν ειμαι of topik πηρα απο Γερ/νο το πακετο της cosmote συνδεση 3G 7,2 mbp περιλαμβανη μοντεμ και καρτα σιμ .Το πακετομου ειναι 200 μεγγαμπαι το μηνα η ερωτηση μου ειναι πως μπορω να βλεπω ποσα mb καταναλωσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είσαι καθόλου off-topic, απλά καλό είναι να αναφέρεις τι λειτουργικό χρησιμοποιείς.

 

Μπορείς να βρεις πολλά προγράμματα για αυτή τη δουλειά κάνοντας μια αναζήτηση σε μια μηχανή αναζήτησης για συνδιασμούς λέξεων-κλειδιών. Καλές λέξεις-κλειδιά για την προκειμένη είναι οι:

 

>measure, "keep track", count, monthly, traffic, bandwidth, quota, freeware, free

 

Π.χ. με 5 λεπτά ψάξιμο στο google βρήκα αυτό κι αυτό για Windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα εγω δεν θα ελεγα οτι εισαι off-topic θα ελεγα οτι βαριεσαι εστω και να ανοίξεις το πρόγραμμα που έχεις πάρει μαζί με την κάρτα (vodafone mobile connect) μια που όταν το ανοίγεις έχει ένα κουμπάκι που λέει προβολή χρησης και σου λέει ακριβώς αυτό που ζητάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε nske ευχαριστω πολλυ ελειπα τωρα ανοιξα και θα το ψαξω οσον αφορα φιλε kitsos δεν βαριμαι καθολου γραφω για cosmote αν ηδες ποιο πανω και οχι vodafone παντος οπως και ναχει ευχαριστω πολλυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...