Προς το περιεχόμενο

ΕΝΑ PC ΕΩΣ 1200 ευρα


jadream

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Super Moderators
για σενα. για 6.000.000 λαλακες που παιζουν καθε μερα halo live,και αλλους 30.000.000 που παιζουν cod 3-4 και paradise και gow,δεν ισχυει το ιδιο.

και εγω ασχολουμε με pc.με το pc μπορεις να κανεις 1002 πραγματα,αλλα οχι για παιχνιδια.και αυτο γιατι θελεις καθε 3 βδομαδες ανανεωση καρτας γραφικων.η μηπως ειμαι λαθος?γιατι με την 8800gt ....μεχρι 1280χ1024 παω.μετα αρχηζουν τα προβληματα.... απαραδεκτο για καρτα γραφικων 250 ευρω,τελευταιας τεχνολογιας.ενω με το 360 μου,θα παιζω χρονια ολοκληρα ;) .

 

παντος αμα ενδιαφερετε ο τοπικ starter ανταλασω την 8800gt,με ενα χειρηστιριο 360 ασυρματο καινουριο.μονο με ενα πμ.

 

ένα game στο xbox360 που να έχει native ανάλυση 1280χ1024 plz? :-)

γιατί ούτε το Halo 3 δεν φτάνει τόσο (αλλά αρκετά λιγότερο)

 

anyway o topic creator ζήτησε pc όπως είπα όχι κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα αυτο που θελω να πω εγω,ειναι οτι το παιχνιδι στον υπολογιστη,ειναι ακριβο σπορ.μονο αυτο.(αν θες βεβαια να παιζεις αξιοπρεπεστατα το παιχνιδι σου,και οχι crysis στα 600χ400 ασπρομαυρα..).

 

θρες,ειτε σ'αρεσει ειτε οχι,εχει καλυτερα γραφικα.και σου μιλαει κατοχος και 360 και 8800gt.πως να το κανουμε δηλαδη? ειναι η πραγματικοτητα.

εγω σημερα παιζω burnout paradise.εσυ? wow? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, καλα ρε BOUGAS αλλα τα γραφικα του 360 και αλλα του υπολογιστη. Συμφωνω οτι ειναι ακριβο σπορ αλλα τα γραφικα στο pc ειναι απλα τελεια γιαυτο και πληρωνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω οτι ειναι ακριβο σπορ αλλα τα γραφικα στο pc ειναι απλα τελεια γιαυτο και πληρωνονται.

αξιζει δηλαδη 300 ευρω καθε 4μηνο για αναβαθμιση καρτας γραφικων? + cpu μνημες καινουριες καθε λιγο και λιγακι?

στα ( - ) ,και την μικρη ποικιλια παιχνιδιων που εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
αξιζει δηλαδη 300 ευρω καθε 4μηνο για αναβαθμιση καρτας γραφικων? + cpu μνημες καινουριες καθε λιγο και λιγακι?

στα ( - ) ,και την μικρη ποικιλια παιχνιδιων που εχει.

 

υπάρχουν άτομα που πήραν pc πρόπερσυ και παίζουν ακόμα μια χαρά στο τέρμα τα games...βλέπε John2gr

για αυτό άστο...υπερβάλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι υπέρ του να λες την γνώμη στου αλλά όχι να την επιβάλεις @ΒΟUGAS

 

το 95% τω gamers παντος,συμφωνουν μαζι μου.μην κοιτας που ειμαστε απλα σε αλλο φορουμ.για να ρωτησουμε στις κονσολες-pc games να δουμε τι θα μας πουνε και εκει. :-)

δεν επιβαλω σε κανεναν την αποψη μου.απλα προσπαθω να πεισω με επιχηρηματα ενα παιδι,να μην σκασει 1200 ευρω,για 4 μηνες παιχνιδι. γιατι δεν διαβασα στο αρχικο ποστ, "θελω ενα pc για office,internet,nuendo,photoshop,επεξεργασια ηχου και εικονας και κανα παιχνιδι".ειδα ενα ποστ "θελω ενα gamers pc".

θα μου πεις βεβαια,ο καθενας οπως το βλεπει το πραγμα.οκ εχεις δικιο.αν σας αρεσουν να περιμενετε να βγουν τα κρακ,και μετα να περιμενετε βελτιομενες εκδοσεις των κρακ v1.1 v1.2 v1.3 v1.4,για να διορθωθουν τα bugs,οκ κανενα προβλημα.

και θα υπενθημησω ξανα,οτι ειμαι κατοχος 8800gt,της καλυτερης καρτας γραφικων υπολογιστη ever.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
και θα υπενθημησω ξανα,οτι ειμαι κατοχος 8800gt,της καλυτερης καρτας γραφικων υπολογιστη ever.

 

απλά rofl...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν άτομα που πήραν pc πρόπερσυ και παίζουν ακόμα μια χαρά στο τέρμα τα games...βλέπε John2gr

για αυτό άστο...υπερβάλεις

 

ποια games παιζουν? lemmings,pac man και το call of duty 2? γιατι εμενα με 8800 το cod 4 και το crysis γ@μιετ@ι στα κολληματα αν το βαλω 1280χ1024 σε high.

μηπως υπερβαλεις λιγακι εσυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανώς δεν έχει δει τα posts του John2gr...ρίξε μια ματία στο topic του Crysis και τα λέμε μετά...

 

δεν χρειαζετε να δω 1,2,5,10 ποστ του συγκεκριμενου χρηστη.εχω ηδη διαβασει 120.000 τοπικ με θεμα "καινουριο pc για crysis",και αναφορες οτι κολαει σχεδον σε ολους τους υπολογιστες ;) .

θα ηθελες να σου θυμισω μερικα ποστς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξιζει δηλαδη 300 ευρω καθε 4μηνο για αναβαθμιση καρτας γραφικων? + cpu μνημες καινουριες καθε λιγο και λιγακι?

στα ( - ) ,και την μικρη ποικιλια παιχνιδιων που εχει.

 

Μα εσυ θεωρεις σαν δεδομενο την αναβαθμιση καθε 4 μηνες. Στην πραγματικοτητα για καρτα γραφικων θες 500-600Ε καθε δυο-2μιση χρονια. Θα παρεις οτι καλυτερο που θα σε στηριξει πολυ - επενδυση. Οσο για τα αλλα με προσεκτικη επιλογη αντεχουν στον χρονο.

 

Τωρα αν καποιος παιρνει midrage πραγματα και τα αλλαζει συνεχεια ειναι ανωριμοτητα μεγαλη. Εσυ πχ πηρες midrange καρτα γραφικων 8800GT. Αν ειχες παρει μια GTX οταν βγηκε δεν θα ειχες κανα προβλημα μεχρι και το τελος αυτου του χρονου, μπορει και παραπανω. Δεν τα εσκασες τοτε και τωρα παραπονιεσαι. Δεν σου φταιει κανενας, εσυ εκανες λαθος επιλογες. Και εσυ αλλα και ολοι που δεν τα εσκασαν μια φορα και σκανε λιγοτερα αλλα περισσοτερες φορες. Στο τελος τους ερχεται παραπανω μεσα στο χρονο

 

Εγω για παραδειγμα τερματισα crysis και το καταχαρηκα με μια 1900ΧΤΧ 512 σε 19" monitor. H XTX ηταν πανακριβη αλλα περασε τοσοσ καιρος και ακομα ανταπεξερχεται. Θα μπορουσα να ειχα παρει 1800ΧL 1800XT 1950PRO και σημερα να γκρινιαζα και να επαιρνα κονσολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...