Προς το περιεχόμενο

τι πρέπει να προσέξω στο paypal


tempo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημέρα,

 

επειδή η σελίδα μου http://www.24net.gr πάει αρκετά καλά είπα να αρχίσω να εξετάζω σιγά-σιγά την πιθανότητα να βάλω ένα "κουμπάκι" paypal ώστε κάποιος που ωφελήθηκε απο το site μου να κάνει (αν θέλει φυσικά) κάποια δωρεά.

 

Έτσι πρέπει να κάνω εγγραφή στο paypal κλπ

 

Τι να προσέξω?

Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω ιδιαίτερα? Διάβασα και δεν βρήκα κάτι το ιδιαίτερο άλλα ποτέ δεν ξέρεις....

 

τι λογαριασμό να κάνω απο τα 3 είδη που μου προτείνει στην εγγραφή?

Υπάρχουν χρεώσεις?

Με Ελλάδα το paypal έχει πρόβλημα?

 

ελπίζω στην βοήθεια σας.

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

πρεπει να φτιαξεις premier λογαριασμο για να δεχεσαι συχνα χρηματα...

κουμπακι donate θα σου δωσει το site, σχεδον ετοιμο, σε κωδικα, για να χρησιμοποιησεις στο site σου.

εξοδα υπαρχουν, αλλα ειναι αναλογα των κινησεων σου. τελευταια φορα που κοιταξα ηταν 0.25$ νομιζω, συν ενα ποσοστο της ταξεως 3-4% του ποσου που μεταφερεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Donate και paypal είναι 2 πράγματα που δεν συμβαδίζουν και τόσο...

Paypal είναι υπηρεσία μέσω της οποίας κάνεις αγοραπολησίες με !!!!ΥΛΙΚΑ!!! αγαθά.

Προσοχή μπορούν εύκολα να σου κάνουν Donate 10000 Εuro για παράδειγμα και μετά από 6 μήνες αφού εσύ τα έχεις ξοδέψει να γυρνάει η paypal και να σου λέει μας χρωστάς 10.000!Φυσικά αυτοί θα τα έχουν επιστρέψει στην κάρτα η οποία κ πλήρωσε.!Στο λέω γιατί όσοι την έχουν πατήσει έτσι την πάτησαν και μετά χρώσταγαν τα κερατιάτικά τουσ στην paypal.

 

Μην μπλέξεις με paypal για donate .Bank account κατευθείαν κ ξεμπέρδεψες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...