Προς το περιεχόμενο

Τριήμερες, καρντάσια και ετυμολογία - Το σύγγραμα που θα συγκλονίσει


Sadman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον σε κανα μηνα θα παμε με την "ταξη" μου στην Αθηνα για 3μερη.Εκτος απο τα καθιερομενα Βουλη,Ακροπολη,εμπορικα κεντρα κλπ θα ηθελα να μου προτεινετε κανα καλο μερος να παμε κανονηκα και κανενα για να την κανουμε το βραδυ.

Ολα ευπροσδεκτα(εστιατορια,μουσεια,πορνια:lol::lol:)

 

ΥΓ:Με βλεπω να γυρναω με κανιστρο και υγρο αζωτο με τα λεφτα που θα μου δσουνε :-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Χμ. Πρωί βόλτα στο Μοναστηράκι, μεσημέρι φαγητό σε μεζεδοπωλείο στην Πλάκα -προτείνω Σχολαρχείο έτσι για να δέσει- απογευματάκι καφέ στο Θησείο και βράδυ Ψυρρή. Όλα σε απόσταση περπατήματος για να μην ξεσυνηθίζετε, μουααχαχαχμ. Χμ, σκάω.

 

Γκάζι θα πάτε ένα βράδυ στάνταρ, Εξάρχεια στάνταρ, καλό είναι να πάτε και προς Κεφαλάρι μεριά να δείτε την ανάστροφη εξελικτική επίδραση του καπιταλισμού στο ανθρώπινο είδος... Αυτά. Τώρα από μαγαζιά, ανάλογα τα γούστα. Μπουρδέλα δεν έχουμε καλά. Γκομενοπερίπατος Θησείο-Ακρόπολη στον ακριβότερο δρόμο της Ελλάδας, τη Διονυσίου Αρεοπαγείτου και μπορείτε αν σας πιάσει η μαλακία να πάτε και στο Αλλού, είναι ένα τρόλευ από Ομόνοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχεχε.Thx Lucifer.

Garnele Καλά δεν τα σκότωσα και τόσο(υποθέτω).

Είναι απλά ότι έπαιζα L2 πριν και συνήθισα πάλι στα Greeklish.

 

Στο Αλλού θα πάμε γιατί το θέλουνε τα κορίτσια από την τάξη μας(6 τις έχουμε,να μην τις "χαλάμε χατήρι")

 

 

Μάλιστα κύριε καθηγητά δεν θα το ξανακάνω.Να γράψω και 100 φορές τιμωρία?:-D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης

 

 

για να μη βαριέσαι στη διαδρομή

21206.jpg

 

Κακίες...αυτά μου θυμίζουν τις απαντήσεις(συνήθως τελευταίες πριν το κλείσιμο ενός τόπικ) κάποιου μοντεράτορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη της δίνεις ιδέες Sadman, άλλος θα την πληρώσει.

Καταπληκτική διπλομπηχτή από slipknot, μια φανερή και μια υπόγεια, άξιος αγόρι μου, σου 'χω καζάνι ρεζερβέ.

 

Πάντως το Αλλού, πέρα απ'την πλάκα, βγάζει γέλιο. Πάρτε το βραχιολάκι των 20 ευρώ (αν κάνει ακόμα τόσο) και μπαίνετε σχεδόν σε όλα όσες φορές θέλετε.

 

Στο 4g μπες με ακουστικά και χάσου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ.Δεν θα παραλείψω ;)

Μία απορία εκτός από όλα αυτά τα μέρη ξέρετε που υπάρχει μαγαζί με τρικ(κοντά στην Βουλη)να πάω να ρίξω μια ματιά?

(Γιατί με κάλτσες,οδοντόπαστα,καλλυντικά,και τσίλι δεν βρίσκω άλλα υλικά για φάρσες :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει ένα σε μια κάθετη της πατησίων (κοντά ομόνοια) ανεβαίνοντας προς 6άρχεια αλλά δε θυμάμαι ακριβώς που. αν ρωτήσεις εκεί κοντά θα το βρεις.

 

bolec, τι εννοείς είναι υπεραρκετά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίστεψε με sadman αυτά που αναφέρεις είναι υπεραρκετά....

 

εμένα πάλι λίγα μου φαίνονται.

Σκέφτηκα και αμβούλες κάτω από το σκεπάσματα,καμιά κατσαρίδα από την συλλογή μου σε κάνα εσώρουχο.

 

Lucifer και πάλι thx για τις προτάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος φωτεινός εγκέφαλος έβαλε στο πρόγραμμα της εκδρομής την Βουλή και δεν έβαλε το αρχαιολογικό μουσείο, τότε καλύτερα να πας από μόνος σου. Είναι κρίμα να χάσεις την ευκαιρία. Και το μουσείο Γουλανδρή είναι καλή πρόταση αλλά δεν συγκρίνονται. Και όχι, το μουσείο Γουλανδρή δεν είναι αυτό που έχει τα τρόπαια του Ολυμπιακού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μουσείο εννοείτε πως είναι μέσα.Απλά το θεώρησα ψιλοαμελητέο για να το γράψω.

 

Garnele τι θες να δείξεις με το SPOILER βάζοντας τις αμβούλες μέσα?(Ξες τι είναι έτσι?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...