Προς το περιεχόμενο

ACER ASPIRE 5720G-1A2G16MI


obelix21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν είναι αυτός με τα 1100 ευρώ ναι είναι... υπάρχουν και unofficial drivers για XP άμα θές να μην του τρως όλη τη μνήμε με τα σVista

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω την πιο μεγάλη έκδοση του με τα 1100 οπότε δεν μπορώ να σου εγγυηθώ για το δικό σου.

 

πάντως το δικό μου είναι πολύ καλό από άποψη επιδόσεων. τώρα αυτό που θέλεις εσύ φαντάζομαι ότι θα έχει ένα θέμα με τα σVista οπότε κατευθείαν format και xp install

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Obelix γιατί να μην πάρεις κάτιο πιο ποιοτικό και ποιο γρήγορο με καλύτερη αυτονομία και πιο αθόρυβη λειτουργία με το ίδιο κόστος?

 

Ο TL-58 του Compaq είναι ταχύτερος από τον T5450 του Acer. Την μνήμη την αναβαθμίζεις με 40 ευρώ οπότε ποιός ο λόγος?

 

Γιατί αν είναι τα παιχνίδια...τότε λυπάμαι αλλά μην περιμένεις με αυτά τα μηχανήματα κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
αν είναι αυτός με τα 1100 ευρώ ναι είναι... υπάρχουν και unofficial drivers για XP άμα θές να μην του τρως όλη τη μνήμε με τα σVista

 

που θα βρω drivers xp για acer aspire 5720g

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδες απο οτι εχω δει μιας και εχω το 5720z 1A2G16Mi δεν παιζουν ολα σε xp.Πχ εμενα δεν μου παιζει η Pci η vga και bluetooth.Παραυτα ριχτε εδω μια ματια μηπως και παιξεουν σε εσας..

http://www.acerpanam.com/flex/acerdrivers/bin/drivers.html?CFID=4394128&CF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...