Προς το περιεχόμενο

Νέα σύνθεση μετά από χρόνια (Επιτέλους)


gothrylos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ε οκ τοτε και η p5k καλη ειναι

 

τι θες να πεις? οτι η κορυφαια μητρικη P5K δεν τραβαει oc? :eek:

 

την εχεις δοκιμασει ποτε? και οταν λεω δοκιμασει,εννοω οχι να πας τον cpu στα 3ghz.εννοω να τον πας στα ορια,μεχρι εκει που δεν παει αλλο.και τις μνημες.οταν το κανεις,τοτε θα δεις την διαφορα μεταξι p5k,και των υπολοιπων. μιλαμε για απιστευτη μητρικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bouga οχι ρε σι δεν την δοκιμασα.Απλα διαβασα λιγα review*(γιατι δεν την εχω τι συγκεκριμενη)και η Abit,και μια Gigabyte P35DQ6(αν δεν κανω λαθος)η Asus ητανε πιο χαμηλα αλλα προσθεου δεν εννοουσα πως δεν τραβαει oc απλα οτι υπαρχουνε και καλυτερες με λιγα λεφτα παραπανω(αν και δεν τις βρισκω πια αυτες τις 2 οποτε p5k καρφωτο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ τα ίδια έμαθα για την P5K Bouga, για αυτό και την επέλεξα. Την έχεις; Είναι καλή τελικά;

 

για τα λεφτα της πιστευω οτι ειναι μεσα στις 2-3 καλυτερες μητρικες.απιστευτες δυνατοτητες.την εχω βαλει σε pc 3 φιλων,και πεταει.την εχω ξεζουμησει,μεχρι εκει που δεν παιρνει.

ητανε και η πρωτη μητρικη στα 120 ευρω,που δεχοταν μνημες 1333fsb,την ωρα που οι αλλες ειχαν 180+ ευρω. απιστευτα χαρ/κα στην καλυτερη τιμη,και υποστηριξη penryl.

εγω εχω την p5k deluxe wifi ap.η ιδια,μονο που εχει +wifi και καλυτερο raid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία. Με φτιάξατε τώρα. :-) Τελικά με πήραν τηλ. από το πλαίσιο και μου είπαν ότι έχουν έλειψη στο Etasis 650w gaming και πήρα ένα Chieftec 650w τροφοδοτικό. Είναι καλό ή έκανα μα...κία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το συναρμολόγησα αλλά τζίφος. Πατάω το power, γυρίζουν για ένα 1-2 sec τα ανεμιστήρια του κουτιού και μετά τίποτα. Ο ανεμιστήρας του cpu ούτε που κουνιέται. Καμιά ιδέα κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...