Προς το περιεχόμενο

τι έγινε η υπόλοιπη επικαιρότητα????


RubiksCube

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιστευω πως ο λογος που συνεχιζει να συμβαινει αυτο ειναι οτι

1ον γεμισαμε με μαρικες που κοιταζουν αποβλακωμενες

και 2ον αυτοι που δεν ειναι Μαρικες αδυνατουν να δειξουν αυτο που πιστευουν αν πιστευουν κατι, οποτε συνεχιζουν να ειναι προβατα.

Δεν ειναι ολοι ετσι αλλα οι περισσοτεροι Ελληνες. (και οχι μονο)

Γιαυτο κλειστε την τηλεοραση, μην πιστευετε τιποτα και μην ακουτε τα χαζοτραγουδα τους!

 

Γεμισαμε με προβατα που τα κατευθύνουν οι βοσκοι. Οποιος φερει αντίσταση κατηγορείτε και περιθωριοποιείτε ή τιμωρείτε απο τα ιδια τα προβατα.

Αυτη ειναι η αποψή μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι φιλοι μου δεν ειστε ενταξει!

1)με ενδιαφερει που θα τραγουδησει η Βισση το χειμωνα καθως και την περιπετεια της με το πιστολακι που εκαψε μια τουφα!!

2)δεν με ενδιαφερει αν ο πατερας μου και εγω λεμε τη δουλεια δουλιτσα διοτι το κρατος αφησε ανεξελεγκτο το κυμα μεταναστων στην Ελλαδα και φυσικα δεν τους πληρωνονται ΙΚΑ κλπ...αλλα με ενδιαφερει αν ο ΠΑΟ θα παρει τον Καζαμπουμπου

3)δεν με νοιαζει καν που ο κολλητος μου δουλευει σε διο δουλειες και παιρνει συνολο 900 εβρω χωρις ικα συκα κλπ αλλα με ενδιαφερει να ακουσω για τα ΕΜΟ και τους φλωροτρεντιδες

4)το οτι οι ολυμπιακοι αγωνες θα τους ξεπληρωνουμε εως το 2049 να το αναφερω?στα π@π@ρια μας ρεεε!!!θελω να ακουσω για τα ντιβιντι!

5)το συστημα υγειας εχει παει κατα διαολου...υπαρχουν ανεργοι γιατροι αλλα νοσοκομεια λιγα και αυτα χωρις γιατρους...με νοιαζει?πριτσσ1!!:mrgreen: θελω να ακουσω για το δραμα του μεταναστη ραγια που επειδη δεν ειχε χαρτια η "κακη" ΕΛ.ΑΣ. τον συμαζεψε...οχι οτι ειμαι αστυνομικοφιλος

¨6) οτι αυξηση στους μισθους εχουμε να δουμε οι περισσοτεροι απο το 1995 αλλα οι τιμες ΤΙΜΕς!και να ακουω στα παραθυρα των καναλιων γιατι συμβαινει αυτο και οχι το αλλο και ο καθε πρωθυπουργος να βγαινει να κατηγορει την αντιπολιτευση για το μπουρδελο (μπαρντον!) που της αφησε...ελεος ρε μπουλουκο κωστακη...

7)αλλα κατα τα αλλα εχουμε ηλιο , θαλασσα,διακοποδανεια,πιστωτικες καρτες και 400 χωρις ΙΚΑ "και αμα γουσταρεις ρε!θα παρω τον Αρμπεν τον αλβανο να κανει τη δουλεια αυτη"

8)και ακομα περισσοτερο γουσταρω με δακρυα στα ματια να καινε την ελληνικη σημαια μπροστα στο κοινοβουλειο διαφοροι εξοσχολικοι η Αλβανοι μεταναστες διοτι ξερεις τι η ομαδα τους κερδισε την ομαδα των αφεντικων...των κακων αφεντικων...

κατα τα αλλα νεοελληνα ξεκινα να κανεις οικογενεια ρε,.,,με 500 το μηνα τα οποια τα 400 θα τα δινεις για νοικι μονο...ξεκινα να μεγαλωσεις παιδια σε αυτο το λεσι που λεγεται Ελλαδα...τετοιος ειναι ο λαος μας τετοιες ειδησεις μας σερβιρουν αγαπητοι! αν η τατιαννα εκλασε η αν ο εισαγγελατος σκαλιζε τη μυτη του....τελος παντων να τελειωσω εδω διοτι συγχιζομαι και ανεβαζω πιεση...καλο σας βραδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψηφιστηκε ο νεος εκλογικος νομος...

 

Αντε γεια δημοκρατια, θα το σκεφτω πολυ καλα αν θα ξαναψηφισω, ουτως ή αλλως πλεον δεν εχει σημασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...