Προς το περιεχόμενο

Δεν μπορω να μπω σε συγκεκριμένη σελίδα


phil13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν αν και είχα σκοπό να φτιάξει ένα νέο τοπικ με το πρόβλημα που αντιμετωπίζω, είδα αυτό το μήνυμα και θα ρωτήσω και εγώ το ίδιο. Δηλαδή κοιτάξτε τι πρόβλημα αντιμετωπίζω.

 

Έχω στο εξωτερικό webhosting και έχω 3 ιστοσελίδες. Ανα διαστήματα περίπου ανά δεκάλεπτα - τέταρτα, χάνεται η σύνδεση, δεν με βάζει η ιστοσελίδα για 2-3 λεπτά και μετά ξανάρχεται η σύνδεση. Την στιγμή που υπάρχει το πρόβλημα έχω ζητήσει από φίλους και από Ελλάδα και από το εξωτερικό να δοκιμάσουν να μπουν και μου λένε ότι τους βάζει μια χαρά. Λέω θα είναι πρόβλημα με την σύνδεσή μου. Αλλά δοκίμασα κάτι άλλο. Έχω άλλον έναν παλιό desktop υπολογιστή συνδεδεμένο στον ρούτερ, (το πρόβλημα το έχω στο laptop), μόλις ξεκινάει το πρόβλημα και δεν μπορώ να δω τις σελίδες από το laptop, την ίδια στιγμή δοκιμάζω από το dekstop pc και σε εκείνο μου τις εμφανίζει. Τι στο καλό ρε παιδιά μπορεί να συμβαίνει και να μου κάνει το laptop αυτό το πρόβλημα ? Έχει τύχη ποτέ σε κανέναν το ίδιο πρόβλημα ? Έβγαλα από το laptop και το firewall των windows μήπως κάτι παιζόταν με αυτό, ΤΙΠΟΤΑΑΑ, έχω δοκιμάσει τα πάντα και δεν μπορώ να βρω λύση στο πρόβλημα. Αααα και κάτι ακόμη, την στιγμή που μου κάνει πρόβλημα στις σελίδες μου δοκιμάζω από το laptop άλλες ιστοσελίδες για να δω μήπως έχει γενικό block στο ίντερνετ, αλλά τις άλλες μου τις ανοίγει κανονικά. Κάποια ιδέα ?

 

Ευχαριστώ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...