Προς το περιεχόμενο

Βέρες, καφέ μπανάνες και λοιπά δείγματα ωριμότητας.


pappous_soulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ΦΡΟΥ-ΦΡΟΥ ένας εκπρόσωπος του θηλυκού γένους είναι πάντα καλοδεχούμενος στη συζήτηση,μη ξεχνάμε οτι όλοι έχουν δικαίωμα στην πορδή.

Ας μην είμαστε ρατσιστές....

 

Έτσι,στην αγάπη και στην πορδή δεν υπάρχουν σύνορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιριχτές aka "πουτανιάρες" ;

Καμιά από τις επονομαζόμενες υγρές; (αγγλικά sharts=shit+farts)

 

Βρήκα μια παλιά φωτό σου παππού με την γραπτή ομολογία σου

 

 

Edit:

Ποιός φούστης μας ρίχνει μονάδες σωρηδόν;

 

Αυτό δεν είναι τίποτα.

http://www.youtube.com/watch?v=laMN1QKRBxc&feature=related

Εδώ είμαι στα 30 μου. Βρισκόμουν σε κατάσταση ύπνωσης και με είχε καταλάβει κάποιο δαιμονικό πνεύμα. Χρειάστηκαν πέντε pampers για να με συγκρατήσουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παλι μου συνεβει το αλλο κουφο.

Λοιπον σημερα ειχαμε μαθημα(οπως παντα υποθετω...)και που λετε 2 συμμαθητες μου εκαναν ταυτοχρονα 2 ορεοτατες Χοντροκομενες κλανιες(σαν αυτες που ακουγονται οταν σφινονει ο κολος στην χεστρα)και κατα την διαρκεια αυτων μου ειρθε στο κεφαλι ενα μπαλακι απο αλουμινοχαρτο που μου πεταξε ο πισηνος μου που μολις γυρησα ειχε παει στην αλλη μερια της ταξης,καθως εγω κοιμομουνα.Αφου ξαναγυρησα μπροστα μου ηρθε και ενα μικρεο μπαλακι απο χαρτι το οποιο με θαυμαστο τροπο χτυπησα με το ενα μου δαχτυλο και το εστειλα μεσα στοεσορουχο τις μπροστινης μου ου πολις ειχε σκυψει να παρει το στειλο της και ολοι της κοιτουσανε το στρινγακι,ακριβως ενα κλασμα του δευτερολεπτου εκανα 5 κολοτουμπες στο αερα και εσκασα κατω στο πατωμα γεμιζοντας τους τοιχους αιματα απο την σφαλιαρα που εφαγα.Αφου ξεμαστουρωσα και καθησα στην θεση μουενας βλακας με εκανε ντουζ με το νερο του,και εγω για να του ανταποδωσω την χαρη του εσκασα μπουνιδι στην κοιλια.Εκεινη την στιγμη η καθηγιτρια μας αποφασησε πως επρεπε να βγω εξω απο την ταξη και να παρω αποβολη(2-3 μερουλες).Τεληκα επειδη ειμαι μαλαγανας και αυτη ειναι γκαβλα την εβαλα να χωρησει απο τον αντρα της και να τα φτιαξει μαζι μου,γλυτωνοντας ετσι την αποβολη και στελνοντας πακετο σπιτι του τον ηλιθιο με το νερο.Καθως πηγα να κατσω στην καρεκλα μου,λογο νερου,γλυστρησε το παντελονη μου και ακουστηκε κατι σαν κλανια.Αφου ολοι εξακρυβωσαν απο που ηρθε,με λιντσαραν και μου φορτωσανε και την κατηγορια πως εγω εκανα τις αλλες 2.Επειδη εγω σπαστηκα χοντρα ομως εβαλα την καθηγιτρια να τους αποβαλει με 10ημερη ολους.Μετα το σχολειο με περιμεναν ολοι εξω απο την πορτα.Ετρεξα οσο πιο γρηγορα μπορουσα και αρπαξα μια καρεκλα και την τσαντα μου.Μετα απο 5 ωρες σκληρης μαχης βγηκαμε 1-1 με εμενα να πεφτω τελευταιος στην μαχη.

 

 

Φυσηκα τωρα θα συγχωρεσετε τα ατελιωτα πορδογραφηκα λαθη μου,και το τεραστιο ποστ,και φυσηκα να βρειτε πια σημεια τις ιστοριας ειναι αληθεια

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριε, κύριε τα βρήκα τα σημεία της ιστορίας που είναι αλήθεια ..:P

 

 

σφινονει... το κεφαλι... του... στον πισηνο μου... καθως εγω κοιμομουνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριε, κύριε τα βρήκα τα σημεία της ιστορίας που είναι αλήθεια ..:P
Αρχικό μήνυμα απο Sadman

σφινονει... το κεφαλι... του... στον πισηνο μου... καθως εγω κοιμομουνα.

 

 

ownddq3.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικες φορες χρειαζεται να δουμε τον εαυτο μας λιγο διαφορετικα, μερικες ιστοριες υπαρχουν και στο youtube άλλες ως στειες και φτιαγμενες και αλλες απο καναλια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δικια μου ειναι χειροποητη βασισμενη σε αλληθινα γεγονοτα τα οποια παραμορφοθηκαν για εμπορικους σκοπους

 

ΥΓ:Το παραπανω κειμενο ειναι κομματια απο το γνωστο βιβλιο μου "Η ιστορια με τις ανεξηγητες πορδες"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από μαλακίες και μαλακίες, flames και οφτόπικ, ανούσια και χωρίς επιχειρηματολογία ποστ, βρήκαμε κάτι στο οποίο συμφωνούμε και μοιραζόμαστε όλοι με τους συνφορουμίτες (και τη συνφορουμίτισσα) μας και βγάζουμε τον καλύτερό μας εαυτό.

Ο Hal θα τραβάει τα μαλλιά του...

 

 

μαλάκες ποιός έκλασε;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από μαλακίες και μαλακίες, flames και οφτόπικ, ανούσια και χωρίς επιχειρηματολογία ποστ, βρήκαμε κάτι στο οποίο συμφωνούμε και μοιραζόμαστε όλοι με τους συνφορουμίτες (και τη συνφορουμίτισσα) μας και βγάζουμε τον καλύτερό μας εαυτό.

Ο Hal θα τραβάει τα μαλλιά του...

 

 

μαλάκες ποιός έκλασε;

 

εγω είμαι αθώα, δεν τράβηξα κανενός το δάχτυλο. Antios !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από μαλακίες και μαλακίες, flames και οφτόπικ, ανούσια και χωρίς επιχειρηματολογία ποστ, βρήκαμε κάτι στο οποίο συμφωνούμε και μοιραζόμαστε όλοι με τους συνφορουμίτες (και τη συνφορουμίτισσα) μας και βγάζουμε τον καλύτερό μας εαυτό.

Ο Hal θα τραβάει τα μαλλιά του...

 

 

μαλάκες ποιός έκλασε;

:shock:

E όχι και χωρίς επιχειρηματολογία τα ποστ! Έλεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...