Προς το περιεχόμενο

Firmware για thomson DTH 160E


chkafe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας ! Μήπως ξέρει κάποιος αν υπάρχει firmware για thomson DTH 160E divx player με το οποίο να μπορώ να βλέπω ελληνικούς υπότιτλους; Μήπως κάνει κάποιο απο τα ήδη υπάρχοντα firmware για thomson ; Αν όχι ποια είναι η διαδικασία για να δημιουργήσω μόνος μου ενα firmware ; Γνωρίζω μερικά πράγματα περι ηλεκτρονικών κ.τ.λ. Ευχαριστώ ! ! !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Θα κανεις το .iso σε ενα δισκακι CD-RW(finalize), με μικρη ταχυτητα και θα το βαλεις να το διαβασει ο player...

Μολις ανοιξει το πορτακι βγαλε το δισκακι εξω και περιμενε...

...μολις κλεισει, θα εχει ολοκληρωθει η αναβαθμιση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

opare file sorry alla proetrexa prin do to reply kai tora exo problem Ekapsa to iso me alcohol kai den to ekana finalize.Meta to evala sto player kai tou patisa play opos eipe gia na kanei to upgrade omos den iksera ti tha ginotan kai molis mou evgale ekso to diskaki nomiza oti kollise kai to evgala ap tin priza den iksera ti ginetai kai den exei ksekollisei akoma ti na kano???????

 

File otan mporeis koita ksana ligo to thread me to thomson giati big problem!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το βαραγες με ενα σφυρι, κατα την διαρκεια της αναβαθμισης, μικροτερη ζημια θα του εκανες...

Ολα λαθος τα εκανες....

 

Αν ο player "ψοφησε", τοτε επανερχεται μονο με σειριακο καλωδιο κινητου τηλεφωνου....

...οπως περιγραφεται εδω...

http://mtz.softpedia.com/index.php?option=com_content&task=view&id=20&Itemid=2

 

Εναλλακτικα, μπορεις να το επιστρεψεις στο μαγαζι που το αγορασες, για να στο αλλαξουνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κανεις το .iso σε ενα δισκακι CD-RW(finalize), με μικρη ταχυτητα και θα το βαλεις να το διαβασει ο player...

Μολις ανοιξει το πορτακι βγαλε το δισκακι εξω και περιμενε...

...μολις κλεισει, θα εχει ολοκληρωθει η αναβαθμιση...

 

Προσπάθησα να κάνω αυτό που λες με το αρχείο αναβάθμισης με κατάληξη .bin το οποίο κατέβασα από δω: http://www.insomnia.gr/ifiles/index.php?act=view&id=177 για το Philips DVP3042/12 που έχω. Ενώ έκανα την διαδικασία που λες παραπάνω με το Nero όταν το βάζω στο player δεν το αναγνωρίζει και μου λέει "unknown format" Κάτι δεν κάνω καλά ή έχει πρόβλημα το συγκεκριμένο αρχείο (.bin) Υπάρχει κάπου αλλού να ψάξω για update του συγκεκριμένου player?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ριξε μια ματια σε αυτο το θεμα που ειναι πιο αρμοδιο:

 

Philips DVP3040 - firmware update?

 

 

Υποθετω οτι εχεις το DVP3040/12 και οχι το DVP3042/12 αλλιως πηγες να του βαλεις λαθος firmware...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ριξε μια ματια σε αυτο το θεμα που ειναι πιο αρμοδιο:

 

Philips DVP3040 - firmware update?

 

 

Υποθετω οτι εχεις το DVP3040/12 και οχι το DVP3042/12 αλλιως πηγες να του βαλεις λαθος firmware...

 

το Philips DVP3042/12 έχω!

Πήρα την κρυάδα από το το θέμα που έχει συζητηθεί, που δίνεις παραπάνω! Μάλλον την πάτησα κι εγώ όπως αρκετοι άλλοι... :(

Τες πα, ευχαριστώ για τη βοήθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας ! Μήπως ξέρει κάποιος αν υπάρχει firmware για thomson DTH 160E divx player με το οποίο να μπορώ να βλέπω ελληνικούς υπότιτλους; Μήπως κάνει κάποιο απο τα ήδη υπάρχοντα firmware για thomson ; Αν όχι ποια είναι η διαδικασία για να δημιουργήσω μόνος μου ενα firmware ; Γνωρίζω μερικά πράγματα περι ηλεκτρονικών κ.τ.λ. Ευχαριστώ ! ! !

 

Δοκιμασε αυτο...

http://www.insomnia.gr/ifiles/index.php?act=view&id=181

...και πες μου αν εχεις καποιο προβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...