Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι να μην πεσεις στην περιπτωση ...

εγω εκανα αιτηση 10/12/07 απο τισ 27/12 υποτιθεται ο οτε εχει ετοιμη τη γραμμη αλλα εγω δεν εχω τηλεφωνο και νετ μεχρι σημερα και το χειροτερο ειναι οτι στη νετ1 δεν εχουν ιδεα ποτε θα με συνδεσουν....

γενικα παντως ακουγονται και καλα λογια αλλα απο την αλλη καθενας με την τυχη του....

κατι που ισχυει με ολους τους εναλακτικους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφε εδω και 5 μηνες εχω νετ1.κοιτα εγω ειχα κοψει το τηλ εδω και πολλα χρονια.εκανε κανα μηνα να μου το βαλει.το θεμα ομως ειναι οτι δεν ευθυνοταν η νετ1 αφου αυτη εστελνε τεχνικους συνεχεια αλλα ο γ@μωοτε κλασικα εκανε τα δικα του...

εδω και 5 μηνες δεν εχω παραπονο.εχουν πολυ ε3υπηρετικο help desk αφου σου απαντανε αμεσα και μεσω email.τωρα απο ταχυτητες εγω τοτε ξεκινησα στα 10 mbps μου το κανανε 16 και τωρα 8αρ8ουν την Δευτερα απο μονοι τους και για αλλη αναβαθμιση...

με λιγα λογια κανενα παραπονο αλλα οπως ειπε και ο christou ειναι να μην πεσεις στην περιπτωση...

ελπιζω να βοηθησα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχετε δικιο και οι δυο!! εχω απλη adls απο την HOL και τον ιουνιο αποφασισα να κανω αιτηση για το DOUBLE PLAY της HOL !! το πιστευετε οτι μεχρι σημερα δεν καταφεραν να μου το ενεργοποιησουν???? και δεν ξερουν τι τους γινετε... ετσι λοπον σημερα εκανα αιτηση στην Netone!! ελπιζω ολα να πανε καλα!!! οπως ειπατε ο καθενας με την τυχη του !! πατνωσ μου φανηκαν πολυ πιο αξιοπιστοι και πιο εξυπηρετικοι!!! να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεψου απλα οτι μου στειλανε 4 φορες τεχνικο μπας και φτιαξουν την γραμμη!!ο οτε δεν εστελνε εννοειται τεχνικο να φτιαξει την γραμμη μου.τελικα εστειλε μετα απο ενα μηνα και ολα οκ!απο γραμμες πως εισαι στην περιοχη σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω netone απο 19/11/07 .

 

Ενεργοποιηση σε 20 ημερολογιακες μερες και εμεινα απο τηλεφωνο μονο 2-3 ωρες !!!!

 

Απολυτα ευχαριστημενος !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ξερετε ποιο ειναι το θεμα?οτι απο αλλες περιμενεις να δημιουργουν προβληματα και αλλες σε γ@μανε...να σας πω την αληθεια εμενα μου προτεινανε νετ1 και οταν το ακουσα στην αρχη λεω τι ακυρο ειναι αυτο ρε και κοροιδευα...αλλα....δικαιωθηκα!!!χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...