Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με συγκεκριμένη ιστοσελίδα


Mirodin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για μήνες έμπαινα στη συγκεκριμένη ιστοσελίδα χωρίς κανένα απόλυτος πρόβλημα.Να όμως που ξαφνικά μια μέρα πήγα να μπω και μου έβγαλε το κλασικό μήνυμα σφάλματος(αυτό που λέει ΑΠΟΣΤΟΛΉ ΣΦʼΛΜΑΤΟΣ και ΝΑ ΜΗΝ "αποσταλθι").Το πρόβλημα λέει ότι το έχει ο IEXPLORE.EXE.Τι να κάνω ρε παίδες?Φτιάχνεται?Οποιος Χέρι please να μου pi.(τι ιστοσελίδα είναι πιστεύω δεν έχει καμια σημασία).Δοκίμασα να το στυλο στη microsoft αλλα μου είχε κάτι ερώτησης που δεν έβγαλα άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα να τα σβήσω αλλα τίποτα.Πάλι Τα Ίδια.Και το κακό είναι ότι τώρα συμβαίνει σε περισσότερες σελίδες...Έβαλα και το modzila και με το modzila πρόβλημα δεν υπάρχει.Τώρα έχω και τα 2.Και Internet Explorer Και modzila.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα να τα σβήσω αλλα τίποτα.Πάλι Τα Ίδια.Και το κακό είναι ότι τώρα συμβαίνει σε περισσότερες σελίδες...Έβαλα και το modzila και με το modzila πρόβλημα δεν υπάρχει.Τώρα έχω και τα 2.Και Internet Explorer Και modzila.

 

Ωραία τότε κράτα το Mozilla είναι ασφαλέστερο και καλύτερο browser και όταν μάθεις όλες της δυνατότητες του δεν το αλλάζεις μα τίποτα:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...