Προς το περιεχόμενο

Προσέγγιση κοπέλας...


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσο και αν φανεί αστείο σε κάποιους σαν topic, ή ακόμα και λίγο αόριστο, θα ήθελα να ρωτήσω με ποιόν τρόπο θα προσεγγίζατε μια άγνωστη κοπέλα που σας ενδιαφέρει.

 

Βρίσκομαι σε μια ανάλογη κατάσταση και έχω κολλήσει πολύ καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 205
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ο χρήστης aledjo έχει ακόμα 10 μέρες ban, μετά επιστρέφει.

Το thread αυτό θα κλειδωθεί στις 9 για να 'μαστε μέσα.

Πείτε ό,τι έχετε να πείτε και προσπαθήστε να μην το χέσετε και κλειδωθεί νωρίτερα.

=*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστεύω οτι υπάρχει κατάλληλη προσέγγιση. Απλά πιάνεσαι απο μία βλακεία και την πλησιάζεις και καλά να την ρωτήσεις κάτι ή να κάνεις κάποιο σχόλιο ή αστείο σε ένα θέμα όπου να έχετε κοινό ενδιαφέρον. Αν πας με θάρρος και όχι με την τακτική του δειλού πλην καλού παιδιού πιστεύω οτι θα εκτιμηθεί περισσότερο. Μην πας στο άλλο άκρο και μην πας να το παίξεις κωλόπαιδο κ γαμιάς. ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ μην πεις ατάκες τύπου ζαχαροπλάστης μπαμπάς και νομίζω οτι απο κάπου σε ξέρω κτλ κτλ....Αυτή είναι η άποψη μου μπορεί να είμαι κ εντελώς λάθος αλλά νομίζω οτι είναι το καλύτερο. Ψάξε την ευκαιρία και όταν βρείς την κατάλληλη μίλα της. Όχι βεβιασμένες κινήσεις.

ΥΓ τα πάντα φυσικά εξαρτώνται και απο τη γυναίκα που έχεις απέναντί σου. Δεν υπάρχει "φόρμουλα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι πάντα ο εαυτός σου...

Παίξτο λίγο τρελός, να μην καταλάβει αν την θέλεις ή όχι...

Τσαμπουκά, είσαι ο άντρας της υπόθεσης, ΔΕΙΞΤΟ !!!

 

 

βασικά πες μας λίγο για την κοπέλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ, μπράβο ρε συ xpapias, χρειαζόταν ένα τέτοιο θρεντ. Λοιπόν, θα περιμένεις να βγει από την τουαλέτα στην καφετέρια και θα την ρωτήσεις "έχεσες?". Εκείνη θα γελάσει και έτσι θα της πιάσεις κουβέντα. Εσύ απλά να είσαι χαλαρός και άνετος. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι πάντα ο εαυτός σου...

Παίξτο λίγο τρελός, να μην καταλάβει αν την θέλεις ή όχι...

Τσαμπουκά, είσαι ο άντρας της υπόθεσης, ΔΕΙΞΤΟ !!!

 

 

βασικά πες μας λίγο για την κοπέλα!

 

οχι, λαθος εντελως.

δεν πρεπει να εισαι ο εαυτος σου, πρεπει να εισαι ο καλητερος εαυτος σου

και αυτα τα εισαι αντρας τσαμπουκα κλπ. ειναι 0.

 

να της πεις ενα γεια, αυτο ειναι το πιο ευκολο ανοιγμα. και να δειξεις το ενδιαφερον σου απο νωρις, δεν θες να μπεις στην friend zone (μην ακουσω μαλακιες για ladders).

 

 

οπως καποιος μαθαινει ποδηλατο η μαθηματικα, ετσι μπορεις και να μαθεις και αυτο τον τομεα.

και ειλικρινα κοφτε αυτο με τον aledjo νταξ μην μας πρηζεται τα ουμπαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουφ... κάθε φορά τα ίδια λέμε:

 

δεν υπάρχει συνταγή, κάθε κοπέλα είναι διαφορετική και θέλει τον τρόπο της, οπότε το έξυπνο που έχεις να κάνεις είναι να την προσεγγίσεις με τον τρόπο σου, γιατί υπάρχει πάντα η καλή πιθανότητα να σου πει κάποιος πχ ότι στις γυναίκες αρέσει να της την πέφτεις στα ίσια και όταν το κάνεις αυτή να μη γουστάρει και το αντίστοιχο να σου πει κάποιος ότι στις γυναίκες αρέσει ο πλάγιος τρόπος και όταν το κάνεις να σε θεωρήσει ξενέρωτο και να την κοπανήσει.

 

Επειδή λοιπόν καμία μέθοδος δεν έχει ασφαλή αποτελέσματα αλλά ούτε και στατιστικά θα βγάλεις άκρη, μια που ο καθένας βγάζει συμπεράσματα από τους "κύκλους" του και μόνο, κάνε ότι νιώθεις και άμα σου κάτσει, σου έκατσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη πιθανή απάντηση:

 

"Μην μου ξαναμιλήσεις αν κάνω λάθος, αλλά μήπως είσαι λίγο μ@λάκας?"

Όποια πει κάτι τέτοιο είναι και πολύ κομπλέξω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...