Προς το περιεχόμενο

Προσέγγιση κοπέλας...


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ουφ... κάθε φορά τα ίδια λέμε:

 

δεν υπάρχει συνταγή, κάθε κοπέλα είναι διαφορετική και θέλει τον τρόπο της, οπότε το έξυπνο που έχεις να κάνεις είναι να την προσεγγίσεις με τον τρόπο σου, γιατί υπάρχει πάντα η καλή πιθανότητα να σου πει κάποιος πχ ότι στις γυναίκες αρέσει να της την πέφτεις στα ίσια και όταν το κάνεις αυτή να μη γουστάρει και το αντίστοιχο να σου πει κάποιος ότι στις γυναίκες αρέσει ο πλάγιος τρόπος και όταν το κάνεις να σε θεωρήσει ξενέρωτο και να την κοπανήσει.

 

Επειδή λοιπόν καμία μέθοδος δεν έχει ασφαλή αποτελέσματα αλλά ούτε και στατιστικά θα βγάλεις άκρη, μια που ο καθένας βγάζει συμπεράσματα από τους "κύκλους" του και μόνο, κάνε ότι νιώθεις και άμα σου κάτσει, σου έκατσε.

 

trial and error απο ενα σημειο και μετα μαθαινεις που χριαζετε τι.

ειναι θεμα κοινωνικης ψυχολογιας επισης.

 

 

και παρακαλω, οι μαλακιες σε καθε τοπικ απο τα ιδια ατομα ας κοπουνε και λιγο, αλαχτε msn και πειτε τα. ελεος δηλαδη δεν ειναι chatroom εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 205
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εγώ επιμένω ότι η προσέγγιση με την τουαλέτα είναι καλύτερη.
Μαζί σου ότι είναι ατάκα για πολύ γέλιο;)

Απλά οι γκόμενες είναι λίγο κομπλεξικές με το χέσιμο και τις πορδές.. Προσποιούνται ότι δεν κάνουν τέτοια πράγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι τα πιο απλα πραγματα τα κανετε επιστημη. Με την παρτη σου ψαχτο μεσιε τοπικ σταρτερ , με τα ενστικτα σου μαλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι τα πιο απλα πραγματα τα κανετε επιστημη. Με την παρτη σου ψαχτο μεσιε τοπικ σταρτερ , με τα ενστικτα σου μαλλον.

λαθος και παλι κυριε. γιατι δεν βγαίνουν ολοι ιδιοι με τις ιδιες δυναμεις/ταλεντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι τα πιο απλα πραγματα τα κανετε επιστημη. Με την παρτη σου ψαχτο μεσιε τοπικ σταρτερ , με τα ενστικτα σου μαλλον.

 

Προσπαθεί να σου πει "βάρα μια μαλακία και ξέχασέ την" :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λαθος και παλι κυριε. γιατι δεν βγαίνουν ολοι ιδιοι με τις ιδιες δυναμεις/ταλεντα.

 

Οταν θελεις κατι παρα πολυ το πετυχαινεις αργα η γρηγορα. Προσωπικη μου αποψη.Θεληση πανω απο ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ποσο αργα ομως εχει σημασια...

 

Στην τελικη δεν σου εχει τυχει να θελεις καποια η κατι και μολις την εχεις/το εχεις να την/το βαρεθεις? Θηραμα ειναι. Απλα το θελεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπίτι σου ή σπίτι μου;

Μωρό μου, πώς σου αρέσουν τα αυγά σου το πρωί;

Ελα λοιπόν, αφού για τον ίδιο λόγο ήρθαμε σε αυτό το μπαρ σήμερα.

Ειμαι εδώ για να ικανοποιήσω όλες σου τις ερωτικές φαντασιώσεις.

Θέλω να σου δωρήσω τον εαυτό μου.

Το σώμα σου είναι σαν ιερός ναός για μένα.

Μήπως είσαι κουρασμένη; Ερχόσουν στο μυαλό μου όλη μέρα.

Ωραίο φόρεμα. Θα έδειχνε πολύ πιο όμορφο κρεμασμένο στο δωμάτιό μου.

Αν είμασταν σκιουράκια θα έβαζα ένα φουντούκι στην τρύπα σου.

Αυτό το φόρεμα φαίνεται σπουδαίο επάνω σου! Επίσης και εγώ επάνω σου καλά θα έδειχνα!

Παίρνεις π@@@ς σε αγνώστους; όχι; τότε να σου συστηθώ, λέγομαι Ρούλης.

Θες να παίξουμε το λιοντάρι; γονάτισε στα τέσσερα και φάε το κρέας μου.

Ξέρεις τι θα πήγαινε όμορφα επάνω σου; Εγώ!

Ξέρεις τι μου αρέσει γύρω από σένα; Τα χέρια μου!

Είμαι δωρητής οργάνων σώματος, μήπως σου χρειάζεται τίποτα;

Είσαι τόσο γλυκιά, ώστε μόλις σε είδα έπαθα τερηδόνα

Α, ώστε εσύ προκαλείς το φαινόμενο της παγκόσμιας αύξησης της θερμοκρασίας

Πιστεύεις στον Θεό; ωραία γιατί εγώ είμαι η απάντηση στις προσευχές σου

Ξέρεις ότι είμαι μάγος; Λοιπόν, θα έρθεις στο σπίτι μου, θα το κάνουμε και μετά θα εξαφανιστείς!

Έχασα το πάνινο αρκουδάκι μου. Θα κοιμηθείς εσύ μαζί μου;

Το χρώμα των μαλλιών σου ταιριάζει τέλεια με το χρώμα στο μαξιλάρι μου.

Μήπως είσαι ο διακόπτης μου; μόλις σε βλέπω, με ανάβεις!

Μήπως ξέρεις από Πρώτες Βοήθειες; μόλις σε είδα μου κόπηκε η αναπνοή!

Είμαι καινούργιος στην πόλη, μπορείς να μου δώσεις οδηγίες για να βρω το σπίτι σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι, λαθος εντελως.

δεν πρεπει να εισαι ο εαυτος σου, πρεπει να εισαι ο καλητερος εαυτος σου

και αυτα τα εισαι αντρας τσαμπουκα κλπ. ειναι 0.

 

να της πεις ενα γεια, αυτο ειναι το πιο ευκολο ανοιγμα. και να δειξεις το ενδιαφερον σου απο νωρις, δεν θες να μπεις στην friend zone (μην ακουσω μαλακιες για ladders).

 

 

οπως καποιος μαθαινει ποδηλατο η μαθηματικα, ετσι μπορεις και να μαθεις και αυτο τον τομεα.

και ειλικρινα κοφτε αυτο με τον aledjo νταξ μην μας πρηζεται τα ουμπαλα.

τι εννοεις με αυτο; αν χωθεις αποτομα θα σε γειωσει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν θελεις κατι παρα πολυ το πετυχαινεις αργα η γρηγορα. Προσωπικη μου αποψη.Θεληση πανω απο ολα.

 

Μακάρι να'χες δίκιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να δειξεις το ενδιαφερον σου απο νωρις, δεν θες να μπεις στην friend zone (μην ακουσω μαλακιες για ladders).

Εγώ συμφωνώ . Θέλει προσοχή να μην μπεις στη friend zone. Οχι και να γίνεις πέφτουλας αλλά με σωστό και έμμεσο πλην σαφή τροπο δείξ'της οτι γουστάρεις σχετικά γρήγορα. Δείχνεις αυτό που θέλεις. Δεν τη θέλεις για φίλη. Αν αυτή δεν σε θέλει ή σε θέλει για φίλο , ένας λόγος παραπάνω να ακολουθήσεις αυτήν την τακτική για να ξεκαθαριστεί η κατάσταση. Ξαναλέω ΟΧΙ ακραία πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ίσως με το friend zone είναι το μόνο που μπορώ να δεχτώ ως πάγια τακτική σε κάθε περίπτωση.

 

Φυσικά, μιλάμε για περιπτώσεις όπου απλά ψάχνεσαι να πηδήξεις. Αν τα πράγματα είναι για περισσότερο, τότε δεν έχει σημασία και να γίνεται φίλοι, στην πορεία θα διορθωθεί από μόνο του και ούτε που θα το καταλάβει από που θα βρεθεί ερωτευμένη με τον φίλο της.

 

Αλλά αυτά είπαμε, είναι σπάνιες περιπτώσεις, ίσως μια φορά στα 5 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...