Προς το περιεχόμενο

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

yannis7777

Registry Cleaners

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέπτομαι να βάλω ένα Registry Cleaner στον Η/Υ αλλά θα ήθελα ένα που να μη μου χαλάσει το Registry αντί να το βελτιώσει. Αν κάποιος χρήστης ενός καλού τέτοιου προγράμματος γνωρίζει και το χρησιμοποιεί απροβλημάτιστα για καιρό ας πει. Το λέω αυτό γιατί στο παρελθόν συνέβη να μου δημιουργούνται προβλήματα από τα εν λόγω προγράμμματα.

Σας ευχαριστώ!

Επίσης αν βάλω τέτοιο πρόγραμμα πρέπει να προσέξω και να μη του επιτρέπω να σβήνει/διορθώνει κάποια αρχεία ή είναι απολύτως αξιόπιστο?

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
Σκέπτομαι να βάλω ένα Registry Cleaner στον Η/Υ αλλά θα ήθελα ένα που να μη μου χαλάσει το Registry αντί να το βελτιώσει. Αν κάποιος χρήστης ενός καλού τέτοιου προγράμματος γνωρίζει και το χρησιμοποιεί απροβλημάτιστα για καιρό ας πει. Το λέω αυτό γιατί στο παρελθόν συνέβη να μου δημιουργούνται προβλήματα από τα εν λόγω προγράμμματα.

Σας ευχαριστώ!

Επίσης αν βάλω τέτοιο πρόγραμμα πρέπει να προσέξω και να μη του επιτρέπω να σβήνει/διορθώνει κάποια αρχεία ή είναι απολύτως αξιόπιστο?

c c cleaner.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
c c cleaner.

εγω ειχα βαλει το registry doctor καποτε και μου τα γα...σε ολα.απο τοτε δεν πειραζω το registry.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Απο δωρεαν λυσεις η καλυτερη ειναι το ccleaner . Απο εμπορικες λυσεις μπορεις να δοκιμασεις το tune up utilities 2007 ή 2008 το οποιο συστηνω ανεπιφυλακτα.... Το εχω 3 χρονια και ποτε δεν υπηρξε προβλημα... Δεν συνιστω το registry mechanic....προκαλλει προβληματα σε μακροχρονια χρηση. Καλο επισης ειναι το Advanced WindowsCare V2 Personal. Προσωπικα εχω και τα 3 που προτεινω εγκατεστημενα και συχνα τα χρησιμοποιω ολα .... Αν θες πληροφοριες για καποιο post me.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Tuneup utilities 2007-08 χρησιμοποιώ 2 χρόνια και δεν μου έχει δημιουργήσει το παραμικρό πρόβλημα..Πολύ αξιόπιστο και δεν έχει μόνο registry cleaner αλλά και άλλα tools πολύ αξιόπιστα επίσης...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

C(rap)Cleaner από μένα, μικρό, ελαφρύ και πάνω απ' όλα δωρεάν, αν και σκέφτομαι να δοκιμάσω και τα TuneUp Utilities που λένε παραπάνω τα παιδιά.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

συμφωνω κι εγω με τα παιδια για τα 2 που ακουστηκαν

Το registry mechanic 6 ειναι πολυ καλο το 7 δεν ειχε μεγαλη ανταποκριση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Απο δωρεαν λυσεις η καλυτερη ειναι το ccleaner . Απο εμπορικες λυσεις μπορεις να δοκιμασεις το tune up utilities 2007 ή 2008 το οποιο συστηνω ανεπιφυλακτα....

Θα δοκιμάσω και το tune up utilities πάντως το ccleaner είναι όντως ελαφρύ όπως λένε και άλλοι φίλοι. Ευχαριστώ για τη βοήθεια αδέλφια.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

επίσης το RegCleaner,το οποίο με ξελάσπωσε κάποιες φορές,όταν το ccleaner "δεν έχωνε τη μύτη του πιό βαθειά"...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

εδώ και καιρό χρησιμοποιώ χωρίς κανένα πρόβλημα τα c cleaner, jv power tools και tuneup utilities.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Δημιουργία νέου...