Προς το περιεχόμενο

Εξοπλισμος HOL Απο που ως που...


ergidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια, θελω να ξερω απο που ως που,, και με πιο δικαιωμα,, η χολ (ειναι η μονη εταιρια που το κανει αυτο)μετα απο χρονια που καποιος ειναι συνδρομητης, και αν θες να διακοψεις-αλλαξεις την συνδεση, σε υποχρεωνει να τους επιστρεψεις το ρουτερ. Καλα τοσο καιρο που τους πληρωνει καποιος,, δεν εχει ξεπληρωσει και την αξια του ρουτερ??? (σε αντιθετη περιπτωση, αν δεν επιστραφει, νομιζω στο χρεωνει εξολοκληρου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κανει πολυ απλα γιατι στο λεει απο την αρχη οτι το ρουτερ ειναι σαν δανεισμος και δεν στο χαριζει.βλακια της hol αλλα το κανει παντα.βλεπεις ειναι ακριβο το fritz.απλα ειναι καλυμμενη διοτι στο λεει απο την αρχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εκανα κατι αλλο εβαλα hi box μου εδωσαν φριτζ και μετα απο 4 μηνες εκανα αναβαθμηση σε double play και δεν μου το πηραν πισω το πρωτο παρα μου εστειλαν και ασυρματο. φυσικα το πρωτο το πουλησα. χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εκανα κατι αλλο εβαλα hi box μου εδωσαν φριτζ και μετα απο 4 μηνες εκανα αναβαθμηση σε double play και δεν μου το πηραν πισω το πρωτο παρα μου εστειλαν και ασυρματο. φυσικα το πρωτο το πουλησα. χαχα

 

Θα στο ζητησουν πισω σε 1-2 μηνες και αν δεν το επιστρεψεις θα στο χρεωσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο δεν θα στο ζητησουν

ο χρησιδανεισμός ισχυει για τα ασυρματα ρουτερ

τα απλα τα δινει δωρο

οποτε αν αποφασισεις να αλλαξεις ρουτερ (ή εταιρια) , ΜΗΝ πουλησεις το παλιο ...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εκανες και διαβασα τους ορους του συμβολαιου που υπεγραψα για hi box και γραφει οτι πρεπει να επιστρεφεται σε περιπτωση διακοπης η αναβαθμισης ουπςςςς (καλα δεν πειραζει το ξεχασαν....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εκανα κατι αλλο εβαλα hi box μου εδωσαν φριτζ και μετα απο 4 μηνες εκανα αναβαθμηση σε double play και δεν μου το πηραν πισω το πρωτο παρα μου εστειλαν και ασυρματο. φυσικα το πρωτο το πουλησα. χαχα

 

Ίδια περίπτωση και εδώ απλά (δεν έχω συνδεθεί ακόμα 2play αλλά τον εξοπλισμό μου τον στείλανε αμέσως). Δεν τους είχα επιστρέψει το παλιό γιατί το ξεχνούσα :lol: και μετά από 2 μήνες περίπου αρχίσανε και με χρεώνανε λίγο λίγο (4-4?) στον λογαριασμό μου. Όταν ρώτησα τι είναι αυτά τα 4? μου είπανε ότι είναι επδ δεν επέστρεψα τον παλιό εξοπλισμό! Με το που το επέστρεψα μου ήρθε -4? επιστροφή :-D

Απλά έχε τον νού σου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εκανες και διαβασα τους ορους του συμβολαιου που υπεγραψα για hi box και γραφει οτι πρεπει να επιστρεφεται σε περιπτωση διακοπης η αναβαθμισης ουπςςςς (καλα δεν πειραζει το ξεχασαν....)

 

να το ξεχασουν δυσκολο.καπου θα ειναι σε κανα συστημα και 8α το βρουν καποια στιγμη ισως και μετα απο χρονο.

 

Εγώ έκανα αίτηση στην hol για adsl over isdn και μου έστειλαν ενα jetspeed για pstn.

Οτι να ναι

το νεο jetspeed ειναι adsl2+ για αυτο το εστειλαν.ετσι ξερω αν και ποτε δεν το εχω δει αυτο το νεο jetspeed.το παλιο παντως δεν ηταν.

εχεις δικιο δεν θα στο ζητησουν

ο χρησιδανεισμός ισχυει για τα ασυρματα ρουτερ

τα απλα τα δινει δωρο

οποτε αν αποφασισεις να αλλαξεις ρουτερ (ή εταιρια) , ΜΗΝ πουλησεις το παλιο ...:-)

το fritz ακομα και το μυ ασυρματο ομως δεν το ζηταγαν η ηταν με το πακετο Οπως ειναι το adsl in a box.??

εχουν περασει 4 μηνες απο τοτε

 

Και τι γίνεται άμα κάποιος της ΗΟΛ το διαβάζει τώρα αυτό;

 

που να καταλαβει για ποιο χρηστη λεμε συν οτι αμα το διαβαζεις καποιος 8α ειναι κανας υπαλληλος.τα αφεντικα δεν νιαζονται για αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...