Προς το περιεχόμενο

Raptor και θόρυβος


bhtae

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας

 

Ο θόρυβος που κάνουν οι raptor έχει απασχολήσει αρκετούς και οι απόψεις που υπάρχουν είναι διαφορετικές.

 

Μπορεί τελικά να είναι υποκειμενικό τι είναι θόρυβος.

 

Μπορεί όμως κάποιοι raptor κάνουν θόρυβο ενώ άλλoi να μην κάνουν. Τα δύο μεγάλα καταστήματα φέρνουν διαφορετικά μοντέλα raptor.(Η διαφορά είναι μόνο το τζάμι?)

 

Μπορούν λοιπόν αυτοί που έχουν raptor να κάνουν post και να αναφέρουν το μοντέλο που έχουν, αν έχουν θόρυβο και από που τον αγόρασαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θόρυβο κάνουν οι raptor αλλά είναι υποκειμενικό το πόσο σε ενοχλεί π.χ. εμένα στο γραφείο ούτε που τον ακούω σπίτι ακούγεται αλλά δεν με ενοχλεί.

 

Για τους 2 δίσκους που αναφέρεις η διαφορά δεν είναι μόνο στο τζαμάκι , αυτός χωρίς το τζαμάκι είναι απο την enterprise σειρά της WD ενώ ο άλλος είναι Desktop σειρά αν θυμάμαι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω τον 74άρη. Έχω την εντύπωση οτι στην αρχή έκανε περισσότερο θόρυβο απ'ότι κάνει τώρα αλλά γενικότερα δε με ενοχλούσε ούτε τώρα ούτε τότε. Τον είχα πάρει από e-shop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θόρυβο κάνουν οι raptor αλλά είναι υποκειμενικό το πόσο σε ενοχλεί π.χ. εμένα στο γραφείο ούτε που τον ακούω σπίτι ακούγεται αλλά δεν με ενοχλεί.

 

Για τους 2 δίσκους που αναφέρεις η διαφορά δεν είναι μόνο στο τζαμάκι , αυτός χωρίς το τζαμάκι είναι απο την enterprise σειρά της WD ενώ ο άλλος είναι Desktop σειρά αν θυμάμαι καλά.

 

Ναι το ξέρω αυτό αλλά σκέφτηκα μήπως έχει σχέση και με τον θόρυβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...