Προς το περιεχόμενο

Εκοιμήθη ο Αρχιεπίσκοπος Χριστόδουλος


MrSeanKon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 625
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

@ Aigeas

 

 

- Η Φρού-Φρού έχει ύψος 1,93..

 

(Αμεση αντίδραση) -Ελα ρε, ποιός το πε αυτό?

 

 

 

Ηθικό δίδαγμα.

Ενδιαφέρον δεν δημιουργούν μόνο οι σημαντικοί άνθρωποι, αλλά και οι γραφικοί ψεύτες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλόγως την Φρου-Φρου, γιατί άλλη η Φρου-Φρου Παρασκευαϊδη, και άλλο πράγμα η Φρου-Φρου αγνώστων λοιπών στοιχείων. Δηλαδή θα ταίριαζε στην περίπτωση:

- Ο Μπελούσι είναι φοβερό χαφ, είναι και 1.93

- Ποιος Μπελούσι; Τον ξέρει η μάνα του; Τον έχει ξανακούσει αυτόν κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ επαναδιατυπώνω.

 

Ο Βας-Βας τραγούδησε τον Eθνικό Ύμνο στο Μέγαρο Μουσικής με έξοδα του Υπουργείου Πολιτισμού.

 

Ελα ρε? Ποιος το είπε αυτο?

 

got my point now? ;)

 

Πάσα δημοσιότητα εχει το ενδιαφέρον του κοινού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μάλλον, οι δικές μου απαντήσεις είναι η αφορμή για αυτήν την ολίγο τεταμένη ατμόσφαιρα και επειδή δε θέλω να χρησιμοποιηθεί ο θάνατος ενός συνανθρώπου μας για flame, το σταματώ εδώ ευχόμενος να βρει αυτά τα οποία διαλαλούσε πως πιστεύει./

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν στην κηδεία έχει τους εκατονταπλάσιους απ' ότι η ομιλία της Παπαρήγα στην κόκκινη πλατεία της Μόσχας, και τους χιλιαπλάσιους από τους 300 γραφικούς του Τσαντιλίων του Ολύμπιου, τότε όσες αφίσες και να τυπώσουν απλώς επιβεβαιώνουν ότι τα κατακάθια της κοινωνίας είναι μια χούφτα άνθρωποι. Δηλαδή άνετα θα χωρούσανε και στον Κορυδαλλό.

 

Πιστεύω ότι αυτό θα προκαλέσει αρκετή οργή από ορισμένους που έχουν μάθει μόνο να κρίνουν και όχι να κρίνονται. Και φυσικά θα μπορούσαμε να προσθέσουμε κι αλλα. Ειδικά για όσους αναφέρονται στον Χριστόδουλο ως Παρασκευαιδη με υποτιμητικό ύφος.

Οι γνωστοί λίγοι ευτυχώς γραφικοί με την μεγάλη γλώσσα θα πάρουν την απάντηση τους την Πέμπτη (που θα γίνει η κηδεία) για την απήχηση που είχε.

 

Και ο γραφών είναι από τους μεγαλυτερους κατακριτές του πρώην Αρχιεπίσκοπου διότι ενέπλεξε την εκκλησία με εκλογικές διαμάχες μεταξύ πολιτικών κομμάτων. Μεγάλο λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει dvd της Φρου-Φρου, σύντομο απόσπασμα ανέβηκε σήμερα στο γιουτουμπ, (Dr. Yannakoudakis απεφάνθει ήδη υπέρ του γνησίου του md5), και αν συνεχίσει να υπεκφεύγει θα διαρρεύσει ολόκληρο.

 

 

Στο βίντεο ακούγεται ολοκάθαρα η ομολογία της -στη μαμά του Beluschi- οτι το 1.93 το φτάνει μόνο με τη βοήθεια τακουνίων.

 

ο ποδοσφαιριστής, απλά παρακολουθεί αμίλητος τα τεκτενόμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ επαναδιατυπώνω.

Ο Βας-Βας τραγούδησε τον Eθνικό Ύμνο στο Μέγαρο Μουσικής με έξοδα του Υπουργείου Πολιτισμού.

 

Καλά εγώ θα το πίστευα.

Εδώ έχει πάει στο μέγαρο μουσικής η Βίσση. Ο Βας-Βας σε τι διαφέρει δηλαδή; Επειδή αυτός έχει και την αρκούδα;

 

 

 

@insomniak

flame σου φαίνεται. Αλλά είναι μια μέρα ρουτίνας στο ήσυχο χωριουδάκι μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να συμφωνήσουμε οτι ο κάθε άνθρωπος έχει την δική του αντίληψη για τα πράγματα και σέβεται την μάνα του και τον πατέρα του ξέρωγω και οχι κάποιον πολιτικάντη έπρεπε να με δώσει έτσι στεγνά ο random??? Ουφ δύσκολο πράγμα να είσαι χρήστρια σε ενα φόρουμ την σήμερον ημέραν ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Fan κι εγώ συμφωνώ απόλυτα. Κι εγώ διέκρινα λάθη αλλά είναι αυτό που λέμε "ουδείς αναμάρτητος". Μήπως αυτός που ρωτάει αν θα δουλεύει την Πέμπτη είναι καλύτερος; Στο τέλος-τέλος δεν μιλάμε για τον Άγιο Γεώργιο, αλλά ούτε και για τον Χίτλερ. Για έναν παπά μιλάμε. Που αμφιβάλω αν πείραξε ποτέ κανέναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ας αναπαυτεί εν ειρήνη.

 

Μάλιστα και έχω, πηγή λοιπόν ήταν η τηλεόρασή μου στην ΝΕΤ πριν καμιά ώρα, δυστυχώς link δεν έχω γιατί δεν συνηθίζω να γράφω σε dvd απευθείας από την κάρτα τηλεόρασης.Μάρτυρας ένας ακαδημαϊκός που παρακολουθούσε τις λειτουργίες στην ενορία του πολύ πριν γίνει αρχιεπίσκοπος.

Για να ρίξω λίγο φως και εγώ σ'αυτό, αναφέρθηκε και κατά την παρέμβαση του δημάρχου Αθηνών Νικήτα Κακλαμάνη (από τον ίδιο). Αυτός είπε ότι όταν συγκροτήθηκε η "Εθνική Επιτροπή κατά του AIDS" (or something) συμμετείχε και ο Χριστόδουλος (και ο Κακλαμάνης). Και μέρος της συνεισφοράς του Χριστόδουλου ήταν και αυτή η προτροπή προς τους νέους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
[...] Ειδικά για όσους αναφέρονται στον Χριστόδουλο ως Παρασκευαιδη με υποτιμητικό ύφος. [...]

 

Όσον αφορά εμένα, αναφερόμενουν και αναφέρομαι στον Χριστόδουλο Παρασκευαΐδη με το ονοματεπώνυμό του. Όπως και σε κάθε πολίτη της χώρας, του οποίου τυχαίνει να γνωρίζω το πλήρες όνομά του.

 

Η χρήση του ονοματεπωνύμου δεν είναι υποτιμητική αλλά μάλλον τιμητική. Άλλωστε είναι γνωστό τοις πάσι ποιοί επαγγελματίες κάνουν χρήση μόνον του μικρού τους ονόματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...