Προς το περιεχόμενο

Ποιό PSU?


topdim

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλή επιλογή το Corsair 750W, αν το αντέχει η τσέπη σου πάρε το Pc power&cooling 750W είναι ακόμα καλύτερο έχει επίσης 5 χρονιά εγγυηση;),

στο μαγαζί μου είπαν 8 χρονιά. Βγάζει λιγότερο θόρυβο από το Corsair λες και είναι νεκρό. Μάλιστα είδα να κρατάει triple-sli με quad core Υοrkfield:shock:.

http://www.outofspecs.gr/forum/showpost.php?p=14871&postcount=7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ενα παραλληλο σύμπαν..

 

Δεινόσαυρος > Κότα

 

Δεινόσαυρος > Κότα

 

nope...

 

w/e xD

 

Seasonic > Fortron > TAGAN = Enermax > ALL..

 

..Blv anything u wish..

 

P.S: Δεν απαντω στο Post του Thresh..! Θα χασω τον Διαβολικό αρι8μό των Post μου! Feeling Diablo, he is here, sitting next to meh!! m0xm0xm0xm0xm0xm0x >=)

 

/Maraki

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[quote name='Koritsi_Gia_PC;1993287

Seasonic > Fortron > TAGAN = Enermax > ALL..

 

δεκτή η άποψή σου.

 

αρκεί να μας πεις που την στηρίζεις' date=' αλλιώς μπορούμε όλοι να υποθέσουμε πως δεν έχει καμμία επαφή με την πραγματικότητα. [/b']

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

http://www.jonnyguru.com/forums/showthread.php?t=103

 

για να μην κουραζόμαστε...ορίστε τι θεωρεί καλύτερο/ποιοτικότερο ο jonnyguru, (probably) το καλύτερο site για PSU Reviews...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

P.S: Δεν απαντω στο Post του Thresh..! Θα χασω τον Διαβολικό αρι8μό των Post μου! Feeling Diablo, he is here, sitting next to meh!! m0xm0xm0xm0xm0xm0x >=)

 

/Maraki

 

γιατί έχω την εντύπωση πως πριν από 5' λεπτά διάβασα κάτι παρόμοιο?

 

αλήθεια, από εδώ και πέρα θα απαντάς με edit για να μην χάσεις τον Diablo? :rolleyes:

 

κρίμα, είμαι πολύ περίεργος αν θα είχες κάτι να πεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε liopyr, το PC Power & Cooling 750W Silencer Black θα είναι αρκετό για SLI/Crossfire + QuadCore + 8 Drives? Το ENERMAX EGA850EWL 850W GALAXY δεν νομίζω να είναι και πολύ αθόρυβο.

Τώρα όσον αφορά τα Etasis kosmasgr έχω ακούσει καλά λόγια, αλλά δεν τα βλέπω και πολύ αθόρυβα και αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ έχω το ΤΤ Toughpower 850 και δε ακούγεται καθόλου αν σε απασχολεί ο θόρυβος.Βέβαια όπως τα χουν δέσει τα καμάρια από το e-shop @@ καλύτερο airflow έχω με τα αποσπόμενα καλώδια αλλά βαριέμαι πολύ να κάτσω να τα λύσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...