Προς το περιεχόμενο

προβλημα με psp


panos98765

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα πηρα ενα psp fat απο αγγελια,ειναι θεωρητικα καινουργιο αλλα δεν ειναι αγορασμενο απο ελλαδα.το εβαλα να φορτισει και εδειχνε το πορτοκαλι led μετα απο 5 λεπτα εσβησε,το βγαζω απο τον φορτιστη κ παταω το power ,αναβοσβησε με πρασινο χρωμα κ μετα τιποτα.Μετα το ξαναεβαλα να φορτισει και εκανε παλι τα ιδια.Καμια βοηθεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην χειρότερη να θέλεις καινούρια μπαταρία.. αν και δεν νομίζω κάποιος να μάμησε τόσο πολύ την μπαταρία του...

Δές λίγο μήπως δεν το ανοίγεις σωστά.. (είναι πολύ απλό το άνοιγμα και θέλει να το κάνεις μία προς τα πάνω απαλά.. υπάρχει πάντα περίπτωση αν το κάνεις συνεχόμενα να το ανοίγεις και να το κλέινεις άθελα σου ;p

Εγώ δύο χρόνια μετά ακόμα δεν μπορώ να είμαι σίγουρος αν το έκλεισα η το έβαλα σε hold..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το videaki (καλό θα ήταν να το βάλεις και εδώ μήπως και κάποιος άλλο ξέρει κάτι διαφωτιστικό).

Αν δεν είναι όντως πλήρως κατεστραμμένη μπαταρία (που ξαναλέω δεν νομίζω)...

Δεν ξέρω αν αυτό είναι σύμπτωμα απο bad flash/brick. Όπως και να'χει το πράγμα θεωρώ οτι διορθώνεται είτε με μια pandora για ξεμπρικάρισμα είτε με μια μπαταρία για το προφανές...

Αν έχεις κάποιο γνωστό/φίλο που μπορεί να σου δανείσει την μπαταρία κάνε μια δοκιμή... Αν το πρόβλημα συνεχίζει βλέπω 99% bad flash αλλα ευτυχώς δεν μου έχει τύχει οπότε δεν έχω ασχοληθεί...

Δές στο octapus.net για περαιτέρω λεπτομέρειες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...