Προς το περιεχόμενο

αγορα seagate 500 GΒ


-WISE-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 230
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
μονο εξωτερικο θελω.εσυ γιαυτον που λεω και στην τιμη που τον δινει το...συκεκριμενο πολυκαταστημα τι εχεις να πεις???

 

αν ηθελα usb, αυτο θα έπαιρνα

Mediamarkt .. Seagate 3.5'' usb 2.0 750 GB στα 139 ευρω

δεν βλέπω κατι καλύτερο

 

αν τα 139 ειναι πολλά $$$, παρε τον 500άρη στα 89.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o maxtor απο πανω ειναι γτπ??

παντως αυτο που ειπαν και τα παιδια ειναι ο ενδιασμος μου.το οτι το δινει ο κοτσοβολος.βεβαια δν εχω αγορασει ποτε κατι για το pc απο τετοιου ειδους καταστηματα αλλα δεν ξερω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σχέση έχει ο Κοτσώβολος και φοβάσαι;

τους δισκους τους φέρνει μια αντιπροσωπεία στην Ελλάδα, και τους δινει σε Πλαισιο, Κοτσώβολο, και την κουτσή Μαρία.

 

Μια ηλεκτρονική συσκευή σε Retail συσκευασία παίρνεις.

απόδειξη θα πάρεις; ναι

εγγύηση έχει; ναι

δηλαδή, ενα στερεοφωνικό θα το έπαιρνες χωρις 2η σκεψη απο τον 'Κ", αλλα όχι απο το Π

 

και αν αυριο, αποφασίσει το Π, να βάλει και τοστιέρες στο ράφι, ιδιας μάρκας με του "Κ", αλλα 15% φτηνότερες, δεν θα την αγοράσουμε, επειδη "το "Π" ειναι κομπιουτεράδες και δεν ξέρουν απο τοστιέρες" ; :cry:

 

επιπλέον, ενας δίσκος, ή δουλεύει ή δεν δουλεύει. Δεν εχει "ολίγον έγκυος".

να μου πεις οτι ειναι μια οθονη που θελει ψάξιμο, είναι καμμένα πιξελ, ποσα ειναι, μηπως ειναι "κολημμένα"..

 

Αν χαλάσει εντος 3ετίας να στον αλλάξουν (όποιος ορίζει η εγγύηση. ρώτα το κατάστημα την ώρα της αγοράς, τι πρεπει να κανεις σε περιπτωση προβλήματος).

 

....

αν μου έλεγες, ειμαι εντελώς άσχετος, θελω να παω σε ενα μαγαζι να με συμβουλέψουν τι σύνθεση να φτιάξω για pc,

ΟΚ... κατ' αρχην θα σου έλεγα να μη ρωτήσεις ΚΑΝΕΝΑ μαγαζί.

αλλα αν επιμένεις, αγυριστο κεφάλι, .... ναι, προτίμησε το Π, ή ενα μικρο μαγαζι της Στουρνάρη (πιθανον ακριβότερο), παρά τον "Κ", τα Α.Β, το Καρφουρ, και το Μεδιαμαρκτ.

Αλλο αυτό, και άλλο μια retail συσκευή απο το ράφι για την οποία δεν χρειάζεται καμιά συμβουλή και κανεναν "εμπειρογνώμονα" για συμβουλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα με κατατροπωσες!!!!χαχαχα!!οποτε να μην σκεφτομαι αυτα που ειπαν αλλοι insomniacs περι κοτσοβολου και λοιπα!!ωραια παω να τον χτυπησω αμα ειναι!!!μην εξαφανιστεις μετα!! :-) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηδη αγόρασα εισητήρια για Βραζιλία

 

δεν θα γυρισεις??δεν θα γυρισεις???τοτε θα δεις τι θα παθεις!!:devil:

 

@petros:και γω αυτον κοιταξα στην αρχη ρε πατριδα.και αν δεν κανω λαθος δινει στα ιδια λεφτα τον μαχτορ τον 500αρη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιαυτον τι εχετε να πειτε??

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69980759&product=1023179

 

Αν και δεν έχω τρελή εμπειρία από Maxtor, έχω μόνο ένα. ο οποίος βέβαια δουλεύει άψογα από το 2000, παρόλαυτα η προηγούμενη σειρά εξωτερικών της Maxtor, εκείνοι οι γκρί με το άθλιο πλαστικό τους, δεν είχαν επάνω κουμπί off, τουλάχιστον δεν είδα εγώ κανένα. Αν δηλαδή τον καταργήσω από τα xp και δε θέλω να γυρνάει άλλο τι κάνω; Τραβάω το καλώδιο; Βολικό. Αν ξέχασα να γράψω κάτι μέσα και θέλω να ξαναεμφανιστεί στα xp τι κάνω, πάλι καλώδιο ή reboot; Ψάξε να μάθεις αν έχει κουμπί αυτός επάνω γιατί αλλιώς πραγματικά δε βολεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@petros:και γω αυτον κοιταξα στην αρχη ρε πατριδα.και αν δεν κανω λαθος δινει στα ιδια λεφτα τον μαχτορ τον 500αρη!

 

απλά δεν πολυεμπιστεύομαι maxtor..

an και με maxtor φτιάνουν τα turbox στο πλαίσιο αν θυμάμαι καλά..

το θέμα είναι η εγγύηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενημερωτικά, Maxtor 500 Gb, στo Mediamarkt πήγε 85 ευρώ

 

(χωρις να σημαινει οτι τον συστήνω. δεν ξερω αν εχει κουμπί και αλλα χαρακτηριστικά) η διαφορα με τα 89 του seagate ειναι αμελητέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@makis129:τον 500αρη maxtor?

@angman:παντως η φωτο ειναι πολυ υποπτη!!!! :-)

 

ε και γω πιστευω οτι για 4 e δεν υπαρχει θεμα!!

ρε παιδες να σας ρωτησω,αυτα ειναι προσφορες η θα πεφτει ολοενα η τιμη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...