Προς το περιεχόμενο

Νέα οθόνη 22" από Sony 19" ????


Biull

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

Εδώ και καιρό ψήνομαι πολύ άσχημα να πάρω μια 22άρα (24άρα ονειρευόμουν αλλά 450 ευρώ δεν σκάω).

Την θέλω για surfing, παιχνίδια (gears,crysis,bioshock,cod4,medalofhonor,hellgate ktlp), office και πάνω από όλα για HD 720p μιας και το pcaki δεν τραβάει 1080p.

Ένας φίλος έχει την Samsung 22" 226BW και πραγματικά μου άρεσε πάρα πολυ σαν οθόνη.

Αλλά με αυτά που διαβάζω για S,C,A panel έχω τρομοκρατηθεί:mad:.

Κάπου διάβασα όμως οτι από Νοέμβριο όλες οι καινούριες 226ΒW έρχνονται με S-Panel.

Για βοηθείστε γιατί έχω μπλέξει τα πνευματικά μου μπούτια.

Αξίζει η αλλαγή????

Την 19άρα Sony SDM-HS95P την είχα πάρει το 2005 600ευρώ οπότε καταλαβαίνετε δεν αλλάζεις εύκολα μετά από ένα τέτοιο ποσό....:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τελευταία σου πρόταση λέει πολλά.

 

Από 19" σε 22" θα δεις ελάχιστη διαφορά σε πλάτος και καθόλου σε ύψος. Συνολικά πολύ μικρή διαφορά. Η καλύτερη λύση νομίζω πως είναι να περιμένεις μαζεύοντας λεφτά, για να πάρεις μεγαλύτερη από 22" όταν θα αλλάξεις μηχάνημα(ή αναβαθμίσεις) και εκεί θα τα δεις όλα!

Θα έχουν πέσει και οι τιμές όσο να'ναι, τότε.

Πάντως, πιστεύω πως ζήλεψες λιγάκι, και συγνώμη για το θάρρος. Σε όλους μας έχει συμβεί.

:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τελευταία σου πρόταση λέει πολλά.

 

Από 19" σε 22" θα δεις ελάχιστη διαφορά σε πλάτος και καθόλου σε ύψος. Συνολικά πολύ μικρή διαφορά. Η καλύτερη λύση νομίζω πως είναι να περιμένεις μαζεύοντας λεφτά, για να πάρεις μεγαλύτερη από 22" όταν θα αλλάξεις μηχάνημα(ή αναβαθμίσεις) και εκεί θα τα δεις όλα!

Θα έχουν πέσει και οι τιμές όσο να'ναι, τότε.

Πάντως, πιστεύω πως ζήλεψες λιγάκι, και συγνώμη για το θάρρος. Σε όλους μας έχει συμβεί.

:o

Ε καλά δεν ντρέπομαι να το πώ!:lol::lol::lol:Ζήλεψα!Χεχε!

Σε πλάτος πάντως θα δω διαφορά από1280 σε 1680 και το ύψος είναι λίγο μεγαλύτερο 1050 με 1024!

Τελικά με τα S-Panels τι γίνεται?Όλες έχουν S-Panel ποιά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά δεν ντρέπομαι να το πώ!:lol::lol::lol:Ζήλεψα!Χεχε!

και το ύψος είναι λίγο μεγαλύτερο 1050 με 1024!

 

Σε εκατοστα ομως (απολυτο υψος) θα ειναι μαλλον κοντυτερη απο την 19ρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...