Προς το περιεχόμενο

Ποιο antispyware μου προτινεται να βαλω??


Ivle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Spyware δε σου προτείνουμε κανένα.

Για antispyware, καλό είναι το spybot, αλλά όχι η τελευταία έκδοση. Εμένα έκανε αιώνες να φορτώσει και ξαναγύρισα στην προηγούμενη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ναι λαθος... μπερδευτικα.... για ποια εκδοση λες? την 1,5 εχω εγω.. καλα δουλευει μεχρι τωρα... αλλα ρωτησα μηπως υπαρχει κανενας αλλος...

 

Spyware doctor. Λίγο βαρύ αλλά αποτελεσματικότατο... Αλλά να πληρώνεις ενώ έχεις το spybot free;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τη δουλειά τους κάνουν και όλοι μας καμαρώνουμε για το δικό μας. Για δες εδώ http://www.versiontracker.com/dyn/moreinfo/win/26812&mode=feedback και γέλασε.

Οι περισσότεροι όμως συμφωνούν στο ότι πρέπει να προτιμούμε τα free...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξα τον τίτλο γιατί ήταν λίγο αστειούλης! :-)

 

Εγώ χρησιμοποιώ το Microsoft Defender για real-time προστασία και το Spybot-Search&Destroy για κατά βούληση σκαναρίσματα που και που. Αν δεν μου έβγαινε κατά καιρούς προβληματικό το TeaTimer component του Spybot, θα το είχα και αυτό φορτωμένο, γιατί είναι καλή φάση να ξέρεις πότε κάτι πάει να γράψει στη registry...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ρε συ τι ρεζιλι, καθημερινα ακουγονται εδω κουφα και κουφα. αμα ειναι το δικο σου κουφο... :) τεσπα ας μπουμε λιγο ontopic απο μενα spybot, ειναι το μονο απο τα antispyware που μου εχει βρει πιο σοβαρα spyware απο cookies που μου βρισκουν μονο τα αλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...