Προς το περιεχόμενο

λιγη βοηθεια για δημιουγια λογαριασμου στο RapidShare.com


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξερει κανεις τι πρεπει να βαλω στο "billing adress line 1" ???:rolleyes:

 

Αυτο που στο ζηταει ??? Στο rapdidshare ή στο paypal ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που στο ζηταει ??? Στο rapdidshare ή στο paypal ???

 

στο paypal εκανα λαθος (το διορθωσα τον τιτλο)...

ποια διευθυνση βαζω? προσπαθω να κανω ενα λογαριασμο στο rapidshare (οχι στο rapdidshare) και μου εχει βγαλει την ψυχη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to "billing adress line 1" η google το μεταφραζει ως "διευθυνση χρεωσης γραμμη 1" μια αλλη σελιδα ως "γραμμή 1 τιμολόγησης" και σε μια αλλη το δινει ως διευθυνση...

τι να βαλω?

 

man exo problem den xero tpt se afti tin istoselida boris na me help ligo plz

με μπερδεψε ο "Γιάννης Platano" rapidshare ηθελα να γραψω...(το διορθωσα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to "billing adress line 1" η google το μεταφραζει ως "διευθυνση χρεωσης γραμμη 1" μια αλλη σελιδα ως "γραμμή 1 τιμολόγησης" και σε μια αλλη το δινει ως διευθυνση...

τι να βαλω?

 

 

Αν θυμμαι καλα (παει καιρος που εχω λογαριασμο) βαζουμε την διευθυνση του σπιτιου μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι η διευθυνση στην οποια θελεις να σου ερχεται ο λογαριασμος ή η διευθυνση που ειναι δηλωμενη η πιστωτικη σου καρτα.

 

σε ευχαριστω πολυ... θα μου στειλουν και γραμμα? ή απλα για ταυτοποιηση των στοιχειων μου το θελουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω πολυ... θα μου στειλουν και γραμμα? ή απλα για ταυτοποιηση των στοιχειων μου το θελουν?

 

 

Εμενα ποτε δεν μου εστειλαν κατι τετοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σας "ζαλισω" με μια τελευταια ερωτηση? σαν card number βαζω μονο τον 12ψηφιο κοδικο? με κενα καθε 4 ψηφια? γιατι οπως και να τα βαλω κατι βρισκει λαθος...

 

με το "billing adress line 1" ολα οκ (μαλλον) τωρα με την διευθυνση κατοικιας δεν το εμφανιζει ως λαθος καταχωριση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σας "ζαλισω" με μια τελευταια ερωτηση? σαν card number βαζω μονο τον 12ψηφιο κοδικο? με κενα καθε 4 ψηφια? γιατι οπως και να τα βαλω κατι βρισκει λαθος...

 

με το "billing adress line 1" ολα οκ (μαλλον) τωρα με την διευθυνση κατοικιας δεν το εμφανιζει ως λαθος καταχωριση...

 

Τον βαζεις χωρις κενα.Σιγουρο αυτο !!!!

 

Και εκει που σου ζηταει ενα τριψηφιο κωδικο ειναι στο πισω μερος της καρτας σου στην μεση και δεξια συνηθως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα βρηκα τι εφτεγε... δεν μου ειχαν ενεργοποιησει τον λογαριασμο και δεν ειχαν βαλει τα χρηματα στην καρτα, γιατι ενημερωνεται καθε βραδυ... δεν το σχολιαζω (σοβαρει τραπεζα,δεν ξερω τι κανουν οι αλλες)...

 

τεσπα ευχαριστω πολυ για την βοηθεια...:-)B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να αγορασεις ενα λογαριασμο πρεπει να εισαι γραμμενος στο paypal πριν και να κανεις log in ή κατευθειαν δινεις στοιχεια σου στο παρακατω link ?

 

https://www.paypal.com/us/cgi-bin/webscr?cmd=_flow&SESSION=VA-p_ts8ug5pHHyqMwL01NSowZjD7hah_Zw7IDT9XRiSDVDxu54G_tlYM1i&dispatch=5885d80a13c0db1f35bed810ca292241dae5cd93b02e941000d5d5453fa61952

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...